| kuhyuiiu7867989 a întrebat:

Fetelor, dacă partenerul vostru ar avea o fantezie și v-ar spune că s-a uitat la un film porno unde o soție făcea dragoste cu 5 bărbați și și-ar dori și el să faceți sex cu încă 4 prieteni de-ai lui...I-ați face pe plac? happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! Nu ii poti permite sa isi bata asa joc de tine. Ce crezi ca te iubeste? O persoana care te iubeste nu le permite altora sa faca sex cu tine si sa te vada dezbracata. Ce e cu tine? Chiar nu intelegi ca el te vrea doar pentru sex si pentru a se da mare prietenilor ca uite ce panarama am putem sa o f.tem toti deodata. Chiar nu ai mandrie? Eu i-as trage una si m-as desparti de el

| kandaraki a răspuns:

Dar tie ti-ar placea sa te f... inca 4 prieteni de ai lui?
cred ca daca ar tine iubitul tau la tine nu te-ar imparti in pat cu prietenii sa-i, dar daca ti-a propus acest lurcru inseamna ca te considera o fata usoara si fara creier!

| CdeMetal a răspuns:

De ce ai vrea să-ți fută alții femeia?

| Camuflaj2017x a răspuns:

Ma gandesc cat de prost trebuie sa fie ala sa cheme 5 oameni s-o reguleze pe nevasta-salaughing)))) ce ca*ct de fantezie.

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru Camuflaj2017x):

Si in timpul ala cat aia o lucreaza, el si-o ia la l*ba cu dejitu-n fund.

| GL757W a răspuns:

Filmele sunt regizate, daca ai o nevasta si ii faci lucrul asta s-ar putea sa ii placa iar prieteni tai iti vor deveni niste adevarati camarazi laughing

| forgetmynutella a răspuns:

Mi se pare o prostie sa faci chestia asta...el vrea doar sa se distreze putin, pentru ca nu prea are ce face, de exemplu se poate masturba cu prietenii lui si atat, dar daca a-i face chestia asta vei pica drept curva

| RoJapan a răspuns:

Way da cum nu

| Isa9ashley a răspuns:

Eu as face-o ca stiu ca mi-ar placea, daca nu-ti plac chestiile de genul, n-o face