| Guess20 a întrebat:

Fetelor, daca un baiat care nu a mai sarutat niciodata v-ar ruga sa il invatati sa sarute si v-ar oferi si bani pentru asta.l-ati ajuta pe tipul respectiv? happy

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Desigur ca nu. Cine ar face asa ceva?

| Guess20 explică (pentru Aasdfghj):

Tu... Doar ca nu vrei sa recunosti happy

| Aasdfghj a răspuns (pentru Guess20):

Mergi pe principiul " daca fata nu e curva trebuie sa fie ca asa vreau eu". happy Nu mai asculta parazitii, chiar nu sunt toate la fel.

| WaterDrop a răspuns:

Hee, daca ar avea sub 15 ani, da.Peste varsta asta deja e nesimtire si ar trebui sa stie si el ca nu`i trebuiesc cursuri speciale.

| gazza01 a răspuns:

Nu!

| Ana1687 a răspuns:

Sincer da in functie de cati bani imi da, stiu sunt o persoana groaznica laughing

| boylivgume a răspuns:

Da

| asdfq a răspuns:

Prostitutia nu e legala in Romania