| axelfcrazyfrog a întrebat:

Salut Fetele... Daca un baiat v-ar oferi bani ca sa-l invatati putina meserie si pe el...ati accepta? Rog si ofer serozitate maxima si vreau exxxclusiv parerea fetelor happy Mersi anticipat!

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"exxxclusiv"- Asta e mesaj subliminal?thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Livelord a răspuns:

La ce meserie te referi? Sudor?

| ColourfulLife a răspuns:

Sunt baiat, dar pot sa-ti spun ca daca ai accepta ai deveni oficial (fara suparare) o c*rva. Vrei sa-ti vinzi integritatea pe 50 de lei care o sa-i cheltuiesti in 2-3 zile? Faci cum vrei. Eu n-as accepta.

| Sofiii2311 a răspuns:

Depinde de situatie de ex daca as. avea un prieten care e virgin si ar fi acceptabil la aspectul fizic as accepta fara bani dar daca ar trebuie sa o fac cu un necunoscut as face-o tot fara bani dar baiatul ar trebuie sa fie suuper frumos.

| Livelord a răspuns (pentru Sofiii2311):

What the actually ***?!?

| EVOLUTION_5448 a răspuns (pentru Livelord):

laughing Nu incerca sa afli un raspuns sau sa clarifici ceva acolo unde nu poate exisata asta. laughing S-a exprimat gresit probabil.
Raspuns la misto: daca va cunoasteti e posibil sa vrea sa o faceti si daca esti mai urat, dar macar sa fi vigin
daca nu va cunoasteti atunci ai face bine sa fi frumos!
Raspuns serios: cred ca in ambele cazuri ar accepta sa o faca cu tine, daca esti mai urat te accepta ca te stie si probabil are incredere. deci free sex, de ce nu. daca arati bine dar nu te cunoaste ar merge un 1 night stand.
Oricare ar fi raspunsul sau situatia nu prea cred ca ajuta prea mult la clarificarea exacta.

| Sofiii2311 a răspuns:

Sunt contra prostitutiei consoder ca e cea mai josnica meserie

| Believeinyourownforces a răspuns:

Daca o faci pe bani esti, fara nici o suparare, literalmente o cur*va.