| cineva312 a întrebat:

Fetelor, daca un baiat v ar oferi o suma de bani ca sa va faca el sex oral si sa va mangaie putin cu degetul... acceptati? Acum sincer happy

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sincer, eu nu ma prostituez. Nu cred ca vreo femeie care nu se ocupa cu prostitutia ar accepta asa ceva. Sunt gesturi extrem de intime, nu le poti darui pe bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Daca vrei aceste chestii iti faci un prieten stabil și puteți face ce vreți voi in intimitate, se vede ca tu ai lăsa pe oricine sa iti facă asta daca ai pus in modul asta întrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Acum sincer " - te indoiesti de sinceritatea noastra? laughing Nici-o persoana care se respecta nu ar accepta asa ceva.

| DarthRevan a răspuns:

Fetele nu spun lucruri online, ele le ascund in mintea lor, sunt niste fiinte discretewinking asta sa stii ca eu am vorbit cu 3000 de fete diferite.

| Psychothic a răspuns:

Este evident ca acel baiat te considera o masina de sex, pentru care daca plateste,''se deschid portile''.Si asa vei obtine reputatia mult visata de curvulita sau tarfa.Numai bine.

| Bishopp a răspuns:

Raspund eu pentru fete : Ele au fantezii mult mai mari decat baietii, vor foarte multe lucruri din punct de vedere sexual! iti garantez asta! dar niciuna nu ar recunoaste asta vreodata! in mintea lor sunt obsedate de lucruri de genul dar mint cu desavarsire.

| Aika十六 a răspuns:

Nu, pentru ca nu vreau sa fiu o dama de consumatie.
De, ce sa fac asa ceva, pentru un om, pe care doar atat il duce capu?
Nu as face-o, pentru ca nu vreau sa ratez totul din cauza unor clipe de placere falsa.
Pa, pa!

| Adelin_Denis_1999 a răspuns:

Da (mă cheamă denisa, ăsta e contul lu fratemiu ne vedem în privat)

| crow00 a răspuns (pentru Adelin_Denis_1999):

Scrie-mi un mail la casting@mail.vu sa vorbim