| Oaky98 a întrebat:

Fetelor, daca un baiat v-ar oferi un cadou din argint, ce ati face? Acceptați cadoul baiatului?

39 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de ocazie, sau de conditiile cu care sunt oferite aceste cadouri.

Daca este de ziua ta, de o aniversare, din dragoste, cu drag, as primi.
Daca este ca plata pentru a te covinge sau corupe cu ceva, sau alte favoruri lui, categoric nu as accepta.

| R0R0 a răspuns:

Daca tipul e iubitul meu, DA.
Altfel, nu.

| Oana92 a răspuns:

Depinde de baiat. Si de ocazia cu care imi da cadoul...

| JustStitch a răspuns (pentru Oana92):

Din prietenie ti-l ofera

| Idkidk a răspuns:

De ce nu? Ador argintul pur. smug Accept cu mare plăcere!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Idkidk):

Deja mergem pe profit? Imi place gandirea ta laughing Totusi, daca nu te descurci si ai nevoie de un manager, eu te ajut pentru o parte modica. Vreo 45% din tot ce primesti imi revine mie, prefer aurul, argintul e pentru speriat vampirii laughing

| Idkidk a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

hee hee Nu, nu. 20% Sunt puţin materialistă, hai 30 % ca să nu mori de foame!winking Mergem la amanet cu tot ce primim şi ne luăm o casă în hawaii, sau faci măcar tu bani pentru un tur în casa mea.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Idkidk):

Hai sa zicem 35% si un kil de struguri.Dar trebuie sa te mai invat cate ceva, ca asa nu se poate.Sa incepem prin a refuza metale care costa mai putin de 100 de lei pe gram.

| Idkidk a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Să începem prin refuzarea oamenilor care plătesc 500 de lei să-mi viziteze vila din Buzău. Are 2 etaje, un decor minunat şi fastuos, vă aştept cu preţuri între 600 şi 20000 de lei.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Idkidk):

Ti-ai facut vila din vandut varza? laughing Totusi, la intrare o sa le servesti un fresh de portocale, care va contine un diuretic.Vizitarea bailor se face contra unei taxe de 300 de lei.

| Idkidk a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Are tata 2 vile, nu ştii tu ce patron e el pe Buzău, în fine, am şi nişte bănuţi aşa de buzunar 200 de lei acolo, ce e mult?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Idkidk):

Aoleo,clan de interlopi laughing
Oricum, mereu am zis ca te intreb, si am uitat.Ce e cu potaia aia din poza? laughing Daca e al tau poate ii mai dai si lui de mancare, e cam subtire saracul laughing

| Idkidk a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Mă jigneşti pe mine, pe oricine, dar dacă îmi jigneşti câinele, eşti terminat. Lasă-mi câinele! sad Nu fac afaceri cu nesimţiţii! Voiam să-ţi dau o cocioabă pe o insulă din Zulu, iar tu?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Idkidk):

Zulu? La aia care isi taie put@? Vrei sa ma cioparteasca aia pe acolo? Esti rea, foarte rea.

| Idkidk a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Să te exite, vă iau prezervative, numai să scap de tine! rolling on the floor

Să ţi-o taie. Să rămână de 1 cm.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Scuza-ma ca iti comentez tie pentru ca Antonia mi-a dat ignor.
Vreau sa-i transmit ca nu este frumos sa minta in asemenea hal: https://www.facebook.com/antonia.oancea

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Idkidk):

Auzi,treci repede incoace.De ce minti? Micinoasa ce esti? laughing Tancule, cu vila ta si oile laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma supar, baga mare cu dezvaluirile.Crezi ca daca ma amuz si eu pe azi, ma supar? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Mai sti laughing

| Idkidk a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing Crezi ce vrei. tongue Nu mă interesează părerea ta, eu stau la vila mea, şi gata. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi imaginez ce vila are...la cat se lauda...laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Se putea sa nu intrii tu unde iti miroase a bani? laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DoarBogdan):

laughing) Pai ce ma, eu sa mor de foame? Tu ai idee cu cat se vinde mielul de paste? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Bai. Bine ca mi-ai amintit ca trebuie sa cumpar miel laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ma,eu miel nu mananc. Miroase carnea aia a oaie de imi muta nasul laughing Mai bine un mic si mustar iute, o berica langa, gata pastele.

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Hai ca mici mananci oricand. Dar carnea de miel nu se compara nu nimic laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ba nu, tocmai ca nu mananc oricand fiindca nu e tocmai sanatos. Mici mananc de vreo 3 ori pe an. De paste, de ziua mea si te miri cu ce ocazie.

| Idkidk a răspuns:

happy Da, m-am hotărât, accept caoul băiatului! Îl dau la amanet. Glumesc, îl voi purta!

| dragodana a răspuns:

Salut! Da.Imi place argintul si-l port.

| JustStitch a răspuns:

Unele fete ar accepta, altele nu, parerire sunt împartitewinking

| GabrielICG a răspuns:

Spune mersi ca macar ai primit ceva lololol

| Catwomen123456 a răspuns:

De ce nu, intentia conteaza?

| Oaky98 explică:

Hai nu va inghesuiti acum? Sunt locuri pentru toata lumea laughing

| Idkidk a răspuns (pentru Oaky98):

Nu vezi că ăsta nu ştie să facă afaceri? rolling on the floor

| writtennnns72 a răspuns:

Cadourile simple sunt cele mai de valoare şi drăguţe! Nici dacă era iubitul meu nu puteam accepta, de ce? Pentru că lucruri materiale pot să primesc de la părinţii mei sau eventual eu să-mi cumpăr, nu să stau pe banii altui om cu care nici nu am o căsnicie! Cum să las alt om să cheltuie banii pe mine când am putea oricând să ne despărţim?! Oricum, gestul contează. Nu ştiu dacă aş accepta sau nu deoarece poate s-ar simţi jignit băiatul respectiv, este cam greu de dat răspunsul.

| aria1996 a răspuns:

Acum depinde..nu de la oricine daca e de la iubitul meu normal dar de la altcineva nu..adica nu e normal sa dai cadouri oricui oricand..asta e parerea mea