| Eliza1990 a întrebat:

Bună, băieți. Ce ați face dacă, în timp ce vă aflați într-un club, cafenea etc v-ar aborda o tipă frumoasă dar amețită puțin, și după un scurt dialog, ea vă spune că este excitată și vă propune să mergeți la ea în mașina ei să faceți sex...Cum ați reacționa? Ați accepta invitația tipei?

8 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

As regula-o de iar sarea capacele happy

| RAY a răspuns:

Daca vrei hiv plus multe alte bts de ce nu? decat hiv mai bine te masturbezi

| Violleta2022 a răspuns:

Cica se intampla, sunt fete darnice care impart SIDA si sifilisul cu mare urusinta in felul asta!

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Violleta2022):

Ai dreptate. Se întâmplă în ziua de azi.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Obsedatul s-a întors cu user name de fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul oricarui baiat. Una buna care sa vrea sex de la el si a 2 zi sa te trezesti cu politia la usa ca se da aia violata. Ce baiat nu are fantezia asta laughing.

| venividivici2017 a răspuns:

Probabil cine stie,ma gandesc sa nu ma astepte acolo cu cativa amici sa ma lase fara bani,telefon si tot ce am... poate si o amintire cu putin machiaj. Apoi cine stie ce mai imparte gratuit:sifilis, Hiv, gonoree, Chlamydia samd. Odata ce face acest lucru cu mine sau altul, imi pun intrebarea cu cati a mai facut asta inainte?