| TurneanuEdi a întrebat:

Fetelor, dacă în timp ce așteptați mocrobuzul/tramvaiul/troleibuzul în stație oprește lângă voi o mașină foarte scumpă și coboară un tip frumos care vă propune să mergeți cu el să vă cunoașteți mai bine, la o terasă, un restaurant etc, iar apoi el vă propune să faceți sex cu el...Ați accepta să mergeți cu tipul respectiv să vă cunoașteți mai bine? Ați fi de acord să faceți sex cu el imediat ce vă propune el asta?

16 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Curve de mici unele dintre fetite, 12 13 ani, si deja vor morcovel, ce pot spune? o apa si un pamant, insa mai sunt si acele fetite cu ghozdanul in spate care nu ar accepta nici o ciocolata de la straini, educate cu strictete de parinti.Dar avem 5 degete la o mana, nu putem spune care cum e, si de ce e. nu ne putem pronunta si nu putem arunca cu piatra, intelegi? depinde, daca e sa cauti vei gasi happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce pleci de la premiza ca toatele fetele sunt niste usuratice?

| Atotstiutorul a răspuns (pentru suntserios):

Pentru ca sunt! doar alea urate sau bogate nu sunt!

| suntserios a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Cum e sa fii asa frustrat?

| TurneanuEdi explică (pentru Atotstiutorul):

Corect. Bravo.

| TurneanuEdi explică (pentru suntserios):

Majoritatea fetelor sunt prefăcute și superficiale. Dacă într-adevăr s-ar întâmpla asta în realitate, 99 la sută ar accepta să-i facă oral în mașina acelui tip. Toate femeile sunt curv/e, dar nu se dau pe față.

| suntserios a răspuns (pentru TurneanuEdi):

Si ia zi... te inselat una cu unul in masina lui scumpa in timp ce tu mergi cu tramvaiul?

| RAY a răspuns:

De parca tu nu ai accepta? dar facand asta esti mai moral ca fata aia a, ce e asa rau a face sex? daca fata accepta e imorala?

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, poate te excita toate intrebarile astea puse aici despre sex, dar numai o prostituata ar merge imediat cu tine pentru sex! Nici o alta fata normala la cap, nu s-ar urca in masina ta si nu ar accepta sa faca sex in conditiile mentionate de tine.
Deci, nu mai visa, ca nu vei pescuii decat prostituate, gata de sex.

| TurneanuEdi explică (pentru Violleta2022):

Așa zici aici, dar dacă s-ar întâmpla asta în realitate nu ai mai spune ce mi-ai scris tu aici.
Și sunt n experimente de genum acesta e doar unu care l-am găsit aleatoriu: https://www.youtube.com/watch?v=Xi_65GmsQVA

| Sofer a răspuns:

Ceva gen publicagent laughing)

| Necunoscut112 a răspuns:

Când mi s-a întâmplat să oprească un tip cu o astfel de maşină, i-am întors spatele. Mi se pare jenant să faci asta folosindu-te de un obiect, gandindu-te că dai imediat cu cracii in sus pe cineva. Dacă ai cwaie, fa-o fără niciun artificiu. Atunci eşti bărbat.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns (pentru nimportequi):

Care e partea penibilă?

| Anisia15ana a răspuns:

Doar o prostituată..sau una care duce lipsă.
Eu am 16 ani.şi nu mi-am început viața sexuală şi nici nu am de gând. până nu voi avea atât de mult încredere in cineva.
Nu frumusețea şi nici averea nu ți vor fi alături la greu.
Recunosc.mi s-a întâmplat si mie altfel de situații, nici măcar nu i-am dat atenție, l-am refuzat discret!
Nu toate fetele sunt uşuratice. Pup

| Panait_Mihaela_1998 a răspuns:

Nu niciodată asa din se în cu un necunoscut