| Damian a întrebat:

Fetelor, daca vedeti un baiat frumos in parc sau in autobuz si va place de el a-ti ezita sau va-ti lua inima in dinti?

Răspuns Câştigător
| mystik a răspuns:

Pai, in primul rind il abordez cu un zimbet, pot sa ma apropii de el si sa-l intreb ce ora e sau ma fac ca nu stiu unde ma aflu si il itreb cum pot ajunge in cutare loc, daca vad ca e dulce si okishorii ii incep a luci sau are emotzii clar ca preiau initziativa dar daca tipul e de ala inginfat si pasiv ii multumesc pentru ajutor si ma indepartez cu constiintza impacata ca macar am incercat!))))))

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa imi iau inima in dinti... sa ce?! Sa ii vorbesc?! Sa ii spun ca vreau sa fiu cu el?!

Anyway, nu sunt superficiala, deci nu ma intereseaza nici daca arata ca Brad Pitt in tineretehappy

Ma intereseaza ce are in cap si ce poate sa-mi ofere intr-o relatie (protectie, iubire, afectiune, etc).

| bOse a răspuns:

Chiar mi-a placut postul lui mystik, foarte folositor.

| ClaraZ a răspuns:

Eu de obicei astept ca baiatul sa ma abordeze happy

| Moxxy a răspuns:

Eu sincer as incerca sa ma apropii de respectivul doar printr-o buna prietenie ca si o sora si apoi... stii tu cum se spune,, Din pritenie se naste dragostea" eu asa as proceda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau mai intai as invata sa scriu, ca fetele or sa fuga daca te vad ca nu stii sa scrii romaneste.