| Polini70 a întrebat:

FETELOR daca voi sunteti virgine ce at prefera un prieten virgin sau care nu mai ee?

Răspuns Câştigător
| crissyyo a răspuns:

Uu :* dragut... eu am 15, el 18 stiu... mult! dar cred ca daca e dispus sa ma astepte cred ca ma iubeste, nu vrea doar sa se culce cu mine(ar fi facut-o demult si stiu ca nu e genul asta de baiat oh go on ) pai daca e funda la raspuns si ne mai auzim! cu bine, sper :*:*!

21 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Mie mie indiferent, dar daca as putea alege ar fi sa fie virgin.

| Polini70 explică (pentru MishikiCrisy):

Multumesc pentru raspuns!big grin

| DeeaMarry a răspuns:

Un prieten virgin.

| crissyyo a răspuns:

Is virgina dar prietenul meu nu mai e, nu am intretinut relatii sexuale pana acum pentru ca avem abia 2 luni blushing chiar daca il iubesc nu am facut-o, e cam devremebatting eyelashes il prefer pe el pentru ca are mai multa experienta, stie cam ce se poate intampla dupa o partida si nu cred ca vrea sa se aleaga cu un copil la vremea asta, pe cand unul virgin crede ca se poate controla si nu-si da drumul in tine si bla, bla, bla chestii care cu greu se pot face, mai rau in cazul in care nu esti experimentat. eu aleg pe cel care nu mai e virgin, stie mai multe si e mai precaut! Bafta:*

| Polini70 explică (pentru crissyyo):

Fix atata am eu cu pr mhealaughing cam asa este cazul si la noi.:big grin:

| crissyyo a răspuns (pentru Polini70):

Pai sa va tina :*:* eu i-am zis prietenului meu clar in fata ca nu-s pregatita momentan, si nu m-a fortat sau ceva... a acceptat asta si e dispus sa ma astepte pentru ca ma iubeste( sper laughing ) glumesc... asa sa faci si tu!winking daca tii cu adevarat la prietena ta lasa sa decurga relaxia voastra frumos, nu strica asta oh go on bafta multa si ai grija de ea :*:*

| Polini70 explică (pentru crissyyo):

Pai na nici nu am intrebat-o inca. ne itnalegem ff bine vbm 24 din 24 si chiar tine la mine...(cel puitn asa cred) si nici nu am vbt cu ia inca asta o sa vorbim live... si pe voi sa va tina:*

| crissyyo a răspuns (pentru Polini70):

Multumim! si la noi e cam la fel... cred ca am abordat mai toate subiectele posibile, inclusiv asta big grin app, ce varsta aveti voi?

| Polini70 explică (pentru crissyyo):

15-15 ea ii cu 25 de zile mai micuta de cat minelaughing:*

| Polini70 explică (pentru crissyyo):

Voi ce varsta aveti?

| Polini70 explică (pentru crissyyo):

Numai bine si multumesc pentru ajutorbig grin

| crissyyo a răspuns (pentru Polini70):

N-ai pentru ce! :* inc-o data : sa va tinaaa :*

| Polini70 explică (pentru crissyyo):

:* si voualaughing1:*>.d

| crissyyo a răspuns (pentru Polini70):

Uu :* dragut... eu am 15, el 18 stiu... mult! dar cred ca daca e dispus sa ma astepte cred ca ma iubeste, nu vrea doar sa se culce cu mine(ar fi facut-o demult si stiu ca nu e genul asta de baiat oh go on ) pai daca e funda la raspuns si ne mai auzim! cu bine, sper :*:*!

| ancaval a răspuns:

Virgin.

| Ella3133 a răspuns:

Imi este indiferent, dar sincer unul virgin, ca sa stie prin ce "trec" o data cu el...

| Differentx13 a răspuns:

Aș prefera să aibă mai multă experiență, sincer happy

| Crazydyana a răspuns:

Pot spune ca mi'e indiferent, dar totusi as prefeera unul care nu mai ehappy. Asta e parerea meabig grin

| maia80 a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea indicat ar fi ca unul din doi el sau ea sa aiba mai multa experienta astfel lucrurile ar decurge mai normal, in cazul in care amandoi ar fi lipsiti de experienta si purtati de valul nerabdarii s-ar putea produce erori grave.Este parerea mea

| Anndrada a răspuns:

Virgin.

| roxy132 a răspuns:

Mie imi e indiferent. Dar as prefera sa nu mai fie virgin :*

| Trixu a răspuns:

Eu as prefera sa nu fie virgin, deorece el avand mai multa experienta, actul sexual decurge mai bine! Parerea mea