| Flora32 a întrebat:

Fetelor dati-mi ceva idei ce cadou sa ii dau prietenului meu implinim jumate de an si vreau sa-i fac ceva placuthappy

4 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Un ambum foto cu voi pe care sa il tot completati sau un jurnal cu amintirile pe care le ai in cele 6 luni. Uite detalii aici http://www.surprizewow.com/cadouri/un-jurnal-plin-de-amintiri-in-dar/

| Xenia16 a răspuns:

Ai putea sa ii daruiesti o bratara inscriptionata cu numele lui de argint, un lantisor, ceva facut de tine conteaza mult cum ar fi o carticica in care sa scrii cate ceva despre fiecare luna petrecuta cu el, o plimbare romantica cu el, o seara de neuitat cu mancare comandata sau gatita de tine, sampanie, un dans pe o melodie lenta, un ursulet, o inimioara, ceva personalizat cum ar fi o perna cu poza voastra costa in jur de 30 de lei, un tort cu poza voastra, totul depinde de bugetul tau, Funda?

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Arata-i pasarica.

| Marian_Alexandru_Itu_1993 a răspuns:

Fa-i o perna cu o poza de`a voastra un imprimeu pe o perna adica.