| 6991Oliver a întrebat:

Fetelor, e adevarat ca voi purtati pantaloni stramti pe fund pentru ca atrageti privirile baietilor?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi, baietii, nici nu ne uitam la asa ceva (sic!).

| Atotstiutorul a răspuns:

Foarte adevarat!

| August99 a răspuns:

Nu. Nu fac asta

| NAT0 a răspuns:

Nu sunt fete care să recunoască dar așa e.laughing Dacă nu voiau atenție puteau să poarte altceva. Dar nu cred că pe noi băieții ne deranjează chestia asta.laughing

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Sigurbig grin

| cameliaTpU a răspuns:

E un fel de 'stima de sine' laughing)
Nu știu cum să îți explic.să atragi priviri te face uneori să te simți bine în pielea ta.Stiu că este greșit, dar ce sa faci ..orgolii feminine. laughing

| FlorentinaMariaRusu a răspuns:

Ca sa te lamuresti, ia-ti o pereche de pantaloni si umbla pe strada! Si nu, unele nu facem asta (cel putin eu ), sunt facuti pentru a empatiza formele.