| Eminescw a întrebat:

Fetelor, e adevărat că voi vă machiați și purtați blugi mulați ca să atrageți băieții?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te pomeni ca nu isi place, spune mersy ca macar vazutul e gratis, avem fete frumoase in ro asta e adevarul, lasa sa arate ce au

| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata arata bine, de ce nu?
O face pentru ea, ca sa-i creasca increderea in ea, nu in ce gandesc baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma machiez si port blugi mulati pentru ca asa am eu chef, pentru ca vreau sa arat bine, atat din punctul de vedere al fetelor, dar si al baietilor.N-o fac numai ca sa atrag baieti

| Daniel9988 a răspuns:

Arunc bomba: barbatii nu sunt deloc atrasi de blugii mulati si de fardurile cucoanelor.Ni se pare chiar dizgratioasa o fata tunata in laboratoare, care are buze de stiuca si fund de babuin roscat.

| Kiwibibilă a răspuns:

Nu poti sa spui ca atragi baietii cu o pereche de pantaloni mulati. Ca doar n-o sa ies la intalnire cu unul care ma claxoneaza pe strada. Eu ii port pentru ca imi vin bine.

| AnaMariaGerman a răspuns:

Mie îmi dã mai multã încredere în mine, îmi dă curaj si mã face sã mã simt mai bine. Nu are nici o legătutãrã cu agãțatul. Cel puțin în cazul meu.