| fgdgdfbdxfgnxfjnfdzfd a întrebat:

Fetelor, este adevarat ca va atrag baietii independenti, care au bani si se descurca?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Atitudinea e cea care atrage, să fii autentic și să lupți pentru idealul tău. Sunt mulți care nu au bani așa mulți sau trăiesc pe străzi chiar din propie inițiativă, nu că nu ar fi capabili de mai mult. Doar pentru că ar trebui să sacrifice anumite lucruri pentru a duce o altfel de viață și nu vor. Dar sunt mândri de ceea ce sunt și cum au ales să își ducă viața. Atâta timp cât ai o pasiune a ta pe care o urmezi fără să fii clintit de vorbele celorlalți de obicei oamenii te admiră, iar fetele te vor în pat. Dacă nu fac nimic e vorba doar despre faptul că încă au conversații, nu știu cine sunt, au conflicte interioare. Într-un fel știu că ai dreptate, dar nu vor să riște.

| RAY a răspuns:

Prima impresie e aspectul fizic, daca esti un barbat frumos nu conteaza starea materiala sau cum te descurci cu banii, in mare parte atractia este aspectul fizic
http://www.realitatearomaneasca.ro/poze/articole/articol_01_1201267964.jpg
acest barbat la cum arata si multi barbati ar face sex cu el da femeile sa fim seriosi,tu crezi ca daca ai banii femeile vor fi atrase de tine? nu tot urat ramai, urat te-ai nascut, urat mori, pana gasesti una asa ca tine, numai fugi dupa alea frumoase si ia-ti una de valorea ta, vorba lui ombladon e urata i pun cearsafu pe cap

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, ne atrag baietii destepti, nu musai cu bani sau care se descurca, ca de ar fi asa cum spui tu, inseamna ca 2/3 din baieti ar ramane singuri pe lume, ca-s saraci si nu se descurca, si totusi, pana si aia isi gasesc o partnera, deci, nu generaliza, ca esti departe de adevar!

| deeeaqq a răspuns:

Ți-aș spune eu ce fel de băieți ne atrag, dar sar pe mine deștepții care dau numai "Eronat" la răspunsuri

| RAY a răspuns (pentru deeeaqq):

Pls zi-mi mie ca mor si nu aflu

| deeeaqq a răspuns (pentru RAY):

În general aspectul
Poate şi caracterul, cine ştie.

| RAY a răspuns (pentru deeeaqq):

Dupa ce o cunosti conteaza si caracterul clar, degeaba e frumoasa daca e tarfa mai bine draguta si sincera, serioasa, nu stiu daca fete sincere mai exista

| fgdgdfbdxfgnxfjnfdzfd explică (pentru deeeaqq):

Lasa-ma sa completez eu raspunsul care ai vrut tu sa-l dai: Iti plac baietii cu putzulica mare. Asa-i ca am dreptate?winking

| deeeaqq a răspuns (pentru fgdgdfbdxfgnxfjnfdzfd):

Am râs.

| deeeaqq a răspuns:

Ce slăbuț, numai un deştept a dat eronat;(

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

E rudă cu dordecalator1, am zis!

| pufipo a răspuns:

Buna, normal ca imi place sa am langa mine un barbat independent si descurcaret (ca nu o sa-mi caut un tolomac, nu ca mi-as cauta).
Nu-mi spune ca voua nu va plac fetele independente si descurcarete, ma rog

| MasterDisk a răspuns:

Normal ca ma atrag genul asta de baieti, sunt geniali, si cei care fac fetele fericite!

| Fluturica24 a răspuns:

Da dar nu-i musai sa aiba bani. Ideea e ca da este independent asta-i tot ce conteaza banii ii face el.