| hamster a întrebat:

Fetelor la ce varsta v-ati luat primul sutien?

Răspuns Câştigător
| eu_8573 a răspuns:

Nu ca n-as putea sa port sutien (am 14 ani), dar e cam incomod.Tot mai buna e clasica bustiera

14 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

De fapt, mi l-a luat mama, caci mie imi era rusine sa probez sau sa cumpar asa ceva atunci.laughing Aveam vreo 14 ani, eram in clasa a VIII-a.

Răspuns utilizator avertizat
| Dennys1521 a răspuns:

Bravo gaby87.
ai perfecta dreptatelaughing

| adrianajollie a răspuns:

In clasa a 8a.

| Blondutsa_7935 a răspuns:

Pe la 12 ani purtam bustiera. apoi de la 14 ani am inceput sa port sutien. happy cred ca e o varsta ideala :d

| annna a răspuns:

La 14 anibig grin

| justifyme a răspuns:

11 ani - bustiera 15 ani - sutien

| mamasita00 a răspuns:

Daca tu simti ca ai nevoie de sutien, cumpara-ti. Dar doar daca ai nevoie. Nu e prea bine sa porti sutien de mica, se zice ca ti vor lasa sanii cand vei mai creste.

| ruginiz a răspuns:

Cand au inceput sa imi creasca

| ladyfoarfeca a răspuns:

13big grin

| Ela_6320 a răspuns:

La 13 ani.

| MyEssence a răspuns:

Pai eu am inceput p la 12 ani jumate...depinde si cat de ''dotata'' esti adica daca nu ai ce sa bagi in sutienu' ala mai bine nu iti cumperi(nu iti cumperi sutiene pentru a te da mare ca ai sutien)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani...

| taniusa123 a răspuns:

Am 12 ani abia anul acesta am inceput apurta