| Deiutsa569 a întrebat:

Fetelor, voi de la ce varsta ati purtat primul sutien si cum i.ati zis mamei ca vreti?

DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| ladydaya a răspuns:

Gaseste un pretext ca sa adaugi sutienul in discutie, de exemplu ai o bluza transparenta si crezi ca ti-ar sta bine cu sutien sau orice altceva. Ori te duci intr-un magazin si iti iei un tricou, iti iei si sutien pe motiv ca asa se poarta tricoul tongue eu mi-am luat pur si simplu cand am simtit ca am nevoie big grin multa bafta!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci si il cumperi, sau ii spui pur si simplu ca ai nevoie de sutien ce naiba.

| raluk27 a răspuns:

De la 12-13 ani. Nu a fost nevoie sa ii torn vreun discurs.Am zis ca as vrea sa imi cumpar si mi-a cumparat. Numai o mama retardata nu ar fi de acord.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raluk27):

Am văzut pe site un caz, mă-sa zicea că îi încetinește circulația sângelui parcă. Fie-sa se simțea complexată că îi atârnă sânii și i se văd sfârcurile prin bluză și nu știa să o convingă pe ciudata aia de creatură să o lase să poarte.
Există cazuri.

| Iubibilăă a răspuns:

Eu am 13 si port.
Tu cati ani ai?
O seara placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul ăsta am îmbrăcat primul sutien.
Am 16.
Da, știu că sună ciudat, dar sunt mai puțin dezvoltată fizic.
Mama mi-a propus, a zis că e timpul și am fost de acord. Mi-a arătat cum să îl închid singură și asta a fost. Până acum purtam bustiere, dar ce naiba, m-am mai dezvoltat și eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Primul...cred ca WQT se freaca pe maini laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, are de ce să mă trolleze acum, un nou motiv laughing.
Sau probabil iar se masturbează cu avatarul meu în față imaginându-și cum îmbrac eu primul sutien.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

You bet! smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, știu că am dreptate big grin.
Mă întreb dacă o să aibă vreo reacție laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incepand cu varsta de 14 ani am inceput sa port deja sutien.
Mi-am cumparat singura.
Te Pup, Pa Pa!

| lolylolypops a răspuns:

Eu am sanii foarte mari, chiar daca sunt slaba si scunda, sanii mei sunt mai mari, port din clasa a 5 a adica de la 10-11 ani, mama mi l-a cumparat, dar purtam bustiera de prin clasa a 4 a, nu a trebuit sa-i zic nimic.

| girl00 a răspuns:

Da ce iti este greu sa ii zici mamei tale? eu de prin clasa a VII port..nici macar nu i-am zislaughing mi l-am cumparat eu happy