| Optimus7 a întrebat:

Fetelor la voi ce se intampla in organul genital atunci cand aveti orgasm?

5 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Sunt unele chestii care nu prea se pot explica. Schimba. ti sexu si o sa vezi

| GuessWho a răspuns:

E greu de explicat`laughing)
Simti placeresmug, simti ca vrei mai mult decat doar sa te uiti la un film porno, simti ca vrei sa-l faci.si vine pofta de sex!

| cocainejunker a răspuns:

In timpul orgasmului, se "umfla" punctul G si doare daca apesi.
dar apare si "squirt-ul" acea apa secretata in urma placerii.
funda?

| Godgodadi43 a răspuns:

Explozii solare rolling on the floor

| Godgodadi43 a răspuns:

Explozii solare rolling on the floor)