| Buresbista123 a întrebat:

Care dintre voi fetelor ajungeti la orgasm? ce fel de orgasm aveti-clitoridian sau vaginal?

5 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Asta e ceva prea intim pentru mine dar totusi iti voi raspunde. Eu le-am avut pe amandoua la viata mea, dar imi par ca sunt la aceeasi intensitate. Nu depinde de psihic, depinde de partener si de cat esti de excitata. Si cel clitoridian poate fi foarte intens. Pe mine ma trec cateodata fiorii din cap pana-n picioare.

| monicaanton a răspuns:

La cel clitoridian ajung foarte repede iar la cel vaginal fooaaarte greu

| Buresbista123 explică (pentru monicaanton):

Te ai gandit de ce, e psihic? care e mai puternic?

| Girly111 a răspuns (pentru Buresbista123):

Eu am ajuns la ambele,mereu,nu vreau sa ma laud dar pur si simplu asa e. Nu e vorba de psihic neaparat, conteaza si partenerul, dar si sa iti cunosti bine corpul. Cel clitordian e mai puternic, iar cel vaginal mai lung, la mine asa e.

| monicaanton a răspuns:

Mai intens e cel clitoridian dar daca ai macar o data in viata vaginal poti spune ca nu ai trait degeaba.