| anonim_4396 a întrebat:

Ce simțiți fetelor când aveți orgasm? Cum simțiți? Ce se întâmpla cu voi atunci și cum va puteți da drumul?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Atunci se întâmplă că ajungi în rai pentru o clipă. După aceea te trezești și îți aduci aminte că parcă a fost plăcut. Că dacă nu ar fi orgasmul, viața s-ar stinge pe pâmânt. Prin orgasm viața e veșnică. Astfel Eva, adică prima ființă vie feminină sexuată, strămoașa ta, acum un biliard de ani a simțit la fel, și tot așa va simți și fiica ta, dacă servești așa ceva. Este ceva din altă dimensiune, care nu poate fi exprimat în cuvinte. Ori ai fost acolo în rai, sau nu ai fost. Dar asta afli doar după la reamintire. Cum e acolo nu poți să explici în cuvinte celor care nu au fost. Restul, leghebeteul este doar cafea de cicoare, nechezol.