| Cr7adi a întrebat:

Fetelor, mărimea conteaza, si daca da cat?

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Marimea conteaza doar pentru voi, cand va grozaviti la o bere, pentru femei e importanta grosimea si modul de folosinta!
Pentru ca nu toata lumea care detine un saxofon poate canta la Filarmonica.

| darrio2007 a răspuns (pentru greece12):

Bun raspunsul tau.Nu ii mai raspund ca nu are rost.

| greece12 a răspuns (pentru darrio2007):

Raspunde-i,tu esti barbat si-i explici altfel.
Poate intelege si nu-l mai preocupa, nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru greece12):

Doreste raspunsuri de la fete.Dar am sa o fac.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
''Esentele tari se ascund in sticlute mici''
Degeaba exista marime daca nu exista calitate! Nu ajuta la nimic!

| Eufourikul a răspuns (pentru NoSmile):

Sunt de acord cu NoSmile!

| NoSmile a răspuns (pentru Eufourikul):

Multumesc!
De curioitate, esti fata sau baiat?

| Eufourikul a răspuns (pentru NoSmile):

Sunt barbat!

| NoSmile a răspuns (pentru Eufourikul):

Da, am realizat! laughing

| Eufourikul a răspuns (pentru NoSmile):

Sa inteleg ca nu doresti sa imi raspunzi la mesaje private happy

| NoSmile a răspuns (pentru Eufourikul):

Ti-am raspuns!

| Eufourikul a răspuns (pentru NoSmile):

La primul da, la celelalte nu. Oare TPU a dat-o in bara cu mesajele intre utilizatori?!

| darrio2007 a răspuns:

Auzi pe unii ca o au de n+ cm.Parerea mea este ca decat mare si bleaga mai bine mica si jucausa.Nu sunt fata dar am vrut sa afli si parerea masculina.Ca fetele nu prea se inghesuie sa iti raspunda.

| Cr7adi explică (pentru darrio2007):

Am întrebat daca conteaza, nu am zis ca ma deranjează oricum o am de 16 jum...

| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu am observat de-a lungul timpului ca orice sub 16 cm inclusiv e considerata mica, desi 15 16 inteleg de la specialisti ca e media, ce e 17-19 e ok si peste 20 inclusiv e mare.

Adevarul e ca ce depaseste 10 cm penetreaza fara probleme si e logic ca ar conta mai curand grosimea desi multe fete sunt stramte si reactioneaza bine mersi si la penisuri mai subtirele.

| Danysan a răspuns:

Te contrazic Total. Grosimea e cea mai importanta!

| darrio2007 a răspuns (pentru Danysan):

Cine e fata stie ce vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult conteaza lungime, ascutimea si tehnica de lucru a limbiiwinking restul e can-can

| Madayna a răspuns:

Marimea insemnand grosimea big grin