| annytAng3l a întrebat:

Fetelor, pentru voi cum ar trebui sa fie barbatul perfect? big grin ce ar trebui sa faca? happy

Răspuns Câştigător
| didi2802 a răspuns:

Barbatul perfect este un barbat atent, intelegator, romantic, cu simtul umorului happy si sa iubeasca femeia cu care este intr-o relatie pentru ceea ce este (nu pentru picioare, sani etc., nu pentru o imagine ). Nimeni nu zice ca baiatul trebuie sa fie un Casanova, un sfant sau un Fat-Frumos pe cal alb... orice barbat care iubeste sincer o femeie este barbatul perfect big grin

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Barbatul perfect?
Sa te iubeasca intens o vesnicie, sa fie mereu atent la nevoile tale, sa-ti fie prieten, si frate si... de toate, sa te faca sa razi, sa te sustina cand iti e greu, sa-ti spuna ca esti frumoasa, sa-ti intuiasca numai din priviri dorintele! love struck

| DNSK a răspuns:

Cum faci un barbat fericit? 1. Gateste pentru el 2. Fa dragoste cu el 3. In rest lasa-l in pace Cum faci o femeie fericita? Trebuie sa fii pentru ea: 1. prieten 2. societate placuta 3. iubit 4. frate 5. parinte 6. maestru 7. educator 8. bucatar 9. timplar 10. instalator 11. mecanic 12. electrician 13. stilist 14. sexolog 15. co-insarcinat 16. psiholog 17. psihiatru 18. terapeut 19. autodidact 20. organizator 21. tata bun 22. curat 23. simpatic 24. atletic 25. tandru 26. atent 27. galant 28. inteligent
29. glumet 30. creativ 31. puternic 32. intelegator 33. tolerant 34. precaut 35. ambitios 36. curajos 37. credincios 38. respectuos 39. pasional 40. competent si nu uita : 41. sa-i faci des complimente 42. sa mergi cu placere la cumparaturi 43. sa nu exagerezi 44. sa fii bogat 45. sa fii rezistent la stres 46. sa nu te uiti dupa alte femei si in acelasi timp : 47. sa nu fii gelos 48. sa-i dai libertate 49. sa ai o relatie buna cu familia ta, fara s-o neglijezi pe ea 50. sa o consolezi si sa-i ridici moralul in momentele dificile si foarte important: 51. sa nu uiti aniversarile: a ei si a celorlalti membri ai familiei, prieteni, aniversarea casniciei voastre si a tuturor prietenilor, aniversarea logodnei voastre si....toate datele posibile pe care ea le uita

nu incerca sa-ti dai seama ce-i in capul unei femei k n-ai sa reusesti. pentru fiecare femeie exista un unumit tip de barbat! la una t incadrezi la alta nu! asa ca, nu mai incerca k au incercat si altii si n-au ajuns niciunde

| annytAng3l explică (pentru DNSK):

Hmm..nu exagera tongue. doar o "mica" parte e de adevar big grin tonguehee hee

| DNSK a răspuns (pentru annytAng3l):

laughing ma gandeam eu.

| BeLLLLLa a răspuns:

Sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt! ce fac, cum arat absolut tot! imi este de ajuns:*

| LarriBia a răspuns (pentru BeLLLLLa):

Nici n-ai pretenţii oh go on laughing

| BeLLLLLa a răspuns (pentru LarriBia):

Mdealaughing

| DeeaMarry a răspuns:

Sa fie inteligent, sincer, romantic, tandru, matur, sa aiba simtul umorului si sa ma iubeasca! happy

| bety18 a răspuns:

Barbatul perfect este acela care te respecta si te iubestebatting eyelashes

| Dana_Balsoiu_1992 a răspuns:

Atent, romantic dar nu exagerat. Gelos dar nu prea mult. Sa'mi ofere o anumita libertate. Sincer, intelegator, ascultator. Sa stie sa se distreze si sa fie fidel si sincer.