| LordCristobal a întrebat:

Fetelor,sa zicem ca iesiti la intalnire cu un baiat care v-a abordat cu cateva zile inainte.
Toate bune si frumose la intalnire dar deodata cavalerul lanseaza bomba:
,,Sa stii ca esti asa de frumoasa incat mi-am facut o labbă gandindu-ma la tine cu putin timp inainte de intalnirea noastra".laughing)))
Fetelor, ce reactie ati avea la auzul acestor vorbe?
Ati continua sa va vedeti cu acel baiat sau v-ati feri de el.

Răspuns Câştigător
| Xox0 a răspuns:

I-as zice zambind "Sunt flatata" si aia ar fi ultima oara cand m-ar mai vedea.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ohhh la la, buna rău întrebarea

| sierra1 a răspuns:

Cine se-aseamănă, se-adună - zice-se din bătrâni. Si se zice bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-aș pune sa faca laba de față cu mine...

| ILikeBlackCats a răspuns:

Wow. Aproape il imtreci pe verginica, singura diferenta e ca tu pui intrebari care sunt realizabile sau posibile, el nu