| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
Fetelor, sa zicem ca iesiti cu un baiat la restaurant si aveti parte de o intalnire placuta.La sfarsit chelnerul va intreaba cum platiti nota.,,Separat sau impreuna"?
Apoi baiatul va zice:,,Vii la mine diseara".Iar voi sa zicem ii raspundeti nu. Apoi baiatul va zice:,,Atunci platim nota separat".laughing)
Dupa acest dialog, ati continua sa va mai vedeti cu acel baiat? Si ce reactie ati avea in aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Așa este, un bărbat adevărat întodeauna achita nota de plata când iasă cu o doamna/domnișoara în oraș, fără nici o excepție. Cei care nu fac asta sunt PAPAGALI.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am văzut sketch ul asta de 100 ori pe net. Nu ești original.

| Simpatic a răspuns:

Pare stilul lui virginicaVacaGrasa happy

| LordCristobal explică (pentru Simpatic):

Nu e pe stilul lui, el.are pretentia ca barbatul sa plateasca intodeauna nota de plata.

| Simpatic a răspuns (pentru LordCristobal):

Da? happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru LordCristobal):

Așa este, un bărbat adevărat întodeauna achita nota de plata când iasă cu o doamna/domnișoara în oraș, fără nici o excepție. Cei care nu fac asta sunt PAPAGALI.

| Miruna333 a răspuns:

Normal ca nu, in secunda 2 m-aș ridica și aș pleca

| Lukasssz a răspuns (pentru Miruna333):

Doar dupa ce platesti!

| Miruna333 a răspuns (pentru Lukasssz):

S-o crezi tulaughing