| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
Fetelor,sa zicem ca iesiti cu baiat la o intalnire care miroase excesiv a parfum.
La un moment dat baiatul isi da seama ca sunteti intr-o stare de disconfort si spune:
,, Scuze dar inainte sa plec m-a dat mama cu un kil de parfum".laughing))
Ce reactie ati avea intr-o asemenea situatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as avea nicio reacție. M-ar mira totuși puțin și m-as amuza că l-a dat mama lui cu parfum. big grin

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Niciuna. Mamele sunt toate la fel, doresc sa isi gaseasca baiatul pe cineva, cat mai repede.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Amuzant faptul ca mama lui l-a dat cu parfum