| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Fetelor, am o intrebare pentru pentru voi.
Sa zicem ca mergeti la o intalnire cu un baiat care are un Mercedes negru.
Dar cand urcati in masina lui descoperiti un cosciug de mort in spate si va dati seama ca sunteti intr-o masina mortuara.
Baiatul spuna ca e masina de servici si spune ca mai obisnuieste sa iasa cu fete cu masina de servici.
Ce reactie o sa aveti?
O sa iesiti din masina pentru ca baiatul nu v-a informat inainte sau o sa continuati intalnirea?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă aș fi fată, aș continua, căci este loc în spate destul să faci amor.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu as deveni fum in trei secunde, m-as topi de pe fata pamantului, ani multi.
Sa nu ma mai gaseasca!
Cat de aiurita poate fi o fata sa nu-si dea seama ca are in fata ei o masina mortuara si sa mai si urce in ea?
laughing)

| sierra1 a răspuns:

Ei și, n-are voie omul să aibă un biznis -cinstit dealtfel - in domeniul mortuar?

| Sofer a răspuns:

Mașina din aia mortuară

| iulia0514 a răspuns:

Na amu face și omu un bănuț cinstit cine sunt eu să-l descurajez, îmi cer frumos scuze pentru ca tocmai mi-am amintit ca am ceva urgent de făcut happy