| 123867 a întrebat:

Fetelor, se poate întâmpla ca, dacă un băiat este foarte dotat să vă doară în timpul contactului sexual, sau chiar să vă producă leziuni, fisuri în vagin? Mama mea mi-a spus că este posibil ca pe o femeie să o doară când face sex doar dacă bărbatul este foarte dotat acolo jos, chiar dacă ea este umedă și bine lubrifiată. Voi, personal, ați avut vreodată experiențe cu tipi cu penisul mare încât să vă provoace durere în timp ce v-au penetrat?

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Depinde si cat de agresiv e actul in sine, ca deh daca nu esti atent cum o freci, chiar e posibil sa disurezi aleia vaginul.

| TanteMarianne a răspuns:

Sincera sa fiu sunt inca virgina, dar din ce am auzit prima data cand faci sex oricum de doare indiferent de penisul baiatului sau de act in sine.(se rupe himenul). Sunt femei cu himen mai elastic(acestea nu simt durerea foarte mult) sunt femei cu un himen mai tare(pe acestea posibil sa le doara foarte mult) si exista si unele cazuri fara himen(rare cazuri). Posibil tu sa ai un himen mai tare.

| io09675 a răspuns:

Draga mea,exista doua tipuri de vaginuri: vaginul mare si flexibil,di care poate iesi un cap de om adult, iar al doilea tip de vagin, vaginul care nu este flexibil si nu intra nici macar varful unui penis in el. Cel mai bine ar fi sa nu mai faci sex din prima cu barbatii super dotati, pentru ca s-ar putea sa sfarsesti cu vaginul in sange, de la fisurule cauzate.