| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor si baietilor:vreau sa va intreb ceva foarte important si interesant pe fiecare

PENTRU BAIETI :

Ati stat vreodata cu vreo fata in banca? :* cum vi s-a parut?

dau funda primul raspuns si restul vot

LA BAIETI

INTREBARE PENTRU FETE:

Ati stat vreodata cu un baiat in banca? cum vi s-a parut? :*

funda primul

restul vot

ca m-a mutat diriga cu un baiat si nu imi prea place si vreau sa stiu cum v-ati descurcat voi. ce ati facut? plzzz

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Pe vremea mea, în secolul trecut, elevii și elevele mergeau la școală, ca să învețe, și nu își puneau problema, dacă sa aibă sau nu relații erotice, cu colegul / colega de bancă. Cum se nimerea așa stăteau în bănci.

| Dav7id a răspuns:

Mie mi-a placut,problema e ca incepusera sa imi scada notele,venea tot timpul in fusta scurta si nu mai aveam timp de invatat, citit, scris si mi-a devenit prietena cea mai buna si azi vorbesc cu ea foarte foarte deschis.Dar azi nu mai este in fusta scurta.

| vlaaddd a răspuns:

Mi s-a parut ok cand am stat cateva zile cu o fata in banca, de ce nu?

In schimb, am un coleg de banca, asa zis si "fratele" meu cu care stau in banca din clasa a I-a si acum suntem aproape a XII-a.

| Virkno a răspuns:

Pai sincer eu numai cu fete stau in banca foarte rar ma vezi cu un baiat in banca.Sati dau si rasp da am stat si mi s-a parut de fiecare data ok deoarece fetele sunt glumente si inteligente(cei drept nu toate).winking

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Eu stau cu un baiat in banca pe care la inceput nu il suportam dar dupa aceea am inceput sa mai vorbim si acum radem in toate orele si el ma considera sora lui iar eu il consider fratele meu si ne intelegem super bine. Deci da, pentru mine e placut sa stau cu un baiat in bancabig grin

| pitcrv a răspuns:

Eu ce sa zic m-am indragostit de prima mea colega de banca
cu o singura fata am stat in banca si de aceia m-am indragostit da din pacate eram timid ca sa ii zic,oricum a fost ceva frumos ne intelegeam bine ne ajutam la teme, lecti, copiam de la ea a fost frumossad

| AllexiSss a răspuns:

Bai mie una mi-a placut sa stau cu un baiat in banca era mai ciudat dar a fost amuzant.

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

Da dc sa nu staia cu o fata in banca e super ok deccat cu baieti laughing...