| TaviTav a întrebat:

Fetelor sincer va plac baietii cu masina si care merg cu viteza? Cum vi se par acesti baietihappy?

32 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Sincer, nu. Tin la viata mea si ma tem nu sfarsesc rau. Mai ales daca baiatu' nu are experienta si se crede mare zmeu la volan. Nu vreau sa apar la stiri...

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Uneori e placut...dar foarte periculos.
Asa ca mai bine nu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat sa specifici masina. Degeaba prinzi tu cu Dagia 120 km/h ca nu intoarce niciuna capu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMG, pe autostrada ai voie sa mergi si cu 300 KM/h si nu ai cum sa faci accident, iar pe drum national esti obligat cu 60/70, daca nu te prinde radarul si o sa mori in chinuri de la viteza devil

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

''OMG, pe autostrada ai voie sa mergi si cu 300 KM/h si nu ai cum sa faci accident''

De curiozitate, unde ai auzit idiotenia asta? De fapt idioteniile astea, ca sunt doua.

| Happyjump a răspuns:

Da, depinde si ce masina are, degeaba are o Dacie ca nu-i buan de nimic. E bine sa fie un șofer bun care îndrăznește sa meargă cu peste 30 la ora da nici sa intre in primul pom.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Putina adrenalina nu strica niciodata!

| AlexandraCris a răspuns:

Dar tu când mergi cu maşina, mergi cu 20/h? laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraCris a răspuns (pentru TuDorEL96):

Ia o trotinetă, că e mai sigură laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraCris a răspuns (pentru TuDorEL96):

sad Îţi iau eu una atunci. E bine aşa? puppy dog eyes laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraCris a răspuns (pentru TuDorEL96):

Conduc, conduc... Ce să mă fac cu tine?! laughing Mai "trăbă" şi d'astea...

Răspuns utilizator avertizat
| DaW a răspuns:

Sa mergi cu viteza te referi la faptul ca in localitate are 110 si in afara 130?laughing majoritatea au bmw 1.8i si cand se baga in depasiri acesti baieti rai si tu cu a6 3.0t ii dai "talpa" raman la 1km de tine si se cred baieti rai nu impresioneaza pe nimeni tipu de cocalari cu bmw care incalca reguli. Da dovada de taran sunt unii cu masini puternice care daca si-ar pune mintea cu copii de 18-20ani si-ar aruncaa masina-n dunare

| paulmicutz a răspuns:

Majoritatea fetelor cu care am fost nu mi-au zis sa merg mai incet sau mai tare. Taceau din gura si ma lasau sa conduc happy

| BpBycaBestEVer a răspuns:

E clar ca le plac baietii astea "rai" ...care le injura,isi bat joc de ele...iar pe cei buni "care stau langa mamicuta" ii considera BFF,sfatuitor sau "amic foarte bun".Si la sfarsit se intreaba "Doamne, de ce nu gasesc si eu un baiat bun, de casa, etc". Daca vrei sa ai succes la fete, sa stii ca trebuie sa mergi cu minim 60km/h prin oras.Altfel consumi benzina degeabawinking

| Darkness13 a răspuns:

Depinde... majoritatea mi se par viitori donatori de organehappy

| vanessa63425789 a răspuns:

Nu
mi se par nebuni!
Imi pun viata in pericol

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Acum cativa ani era un videoclip cu patru tineri din Constanta (doi baieti si doua fete); unul conducea, altul filma si-l indemna sa goneasca la maxim, iar pe deasupra mai radeau si de fete cum ca ar fi fricoase... videoclipul se termina neasteptat de repede. Conducatorul auto, un baiat cu toata viata inainte, pierde controlul volanului si se izbesc violent de un pom iar viata lor avea sa se termine in acelasi moment.
Cand esti tanar, ai si o masina, mai esti si norocos... fetele aproape vin de la sine; nu uita ca viata nu are pret.
Experimentele la volan le faci cand esti singur.
Nu este loc de gluma, nici de mandrie atunci cand cand conduci pe un drum public; de la agonie la extaz e doar un pas!
Toate cele dorite!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Abcd1234ef56):

Http://stiri.tvr.ro/......43746.html

Aceeasi poveste devenita deja stereotip. ''Pe fondul neadaptarii vitezei la conditiile de drum si a lipsei de experienta la volan soferul nu a mai putut stapani masina intr-o curba, a pierdut controlul volanului si a sarit de pe partea carosabila direct in stalp/pom/gard/bloc/etc. In urma accidentului au murit nspe tineri, jumate aflati in stare de ebrietate si cealalta jumate doar putin trotilati''

Na poftim, altu :
http://www.e-transport.ro/......reste.html

P.S: Mie NU imi place viteza.

| Abcd1234ef56 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Multumesc frumos! Esti un Gentleman! Apreciez gestul tau, desi mai ieri aveam o discutie contradictorie! Sa fii iubit!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Abcd1234ef56):

Ce treaba are o discutie contradictorie cu subiectul de acum? Aia a fost atunci, asta e acum, ce va fi va fi...

| Nestii a răspuns:

Mai, mie imi place viteza. Da nici sa fac accident. laughing

| itzy8 a răspuns:

NU..desi iubitul meu, merge ca nebunu' cu masina! isi pune atat viata lui in pericol ..cat si alte vieti.

| YzaBella13 a răspuns:

Depinde,nu prea imi pasa de genul asta, parerea mi-o fac dupa ce il cunosc... happy

| Khrystinne a răspuns:

Mie imi plac foarte mult asa gen de baieti rai big grin, si cred ca la majoritatea fetelor le plac baietii rai care conduc cu viteza etc. decit cei cuminti care traiesc cu mama sau merg incet ca babele, si se tem sa incalce vreo regula happy

| corhaz a răspuns (pentru Khrystinne):

Incalca si regula baietii daca platesc fetele apoi amenda si vor fii ele soferite