| SERIOUX a întrebat:

Daca fetelor cuminti le plac baietii rai, fetelor rele ce baieti le plac?

7 răspunsuri:
| Shara17 a răspuns:

De fel fetelor rele le plac baietii rai... cu cat un baiat este mai indiferent la o fat de genul cat atat ea e mai atrasa de el... dar nu trebuie sa crezi in chestii din astea, fiecare cu cine nimereste sa zic asawinking!

| Vans a răspuns:

Da

| UndergroundFolklore a răspuns:

Habar n-am.
Dar sunt curioasa unde ai invatat tu sa scrii "l-e"?

| SERIOUX explică (pentru UndergroundFolklore):

Vezi tu vreun "l-e"? Eu vad "le".

| UndergroundFolklore a răspuns (pentru SERIOUX):

Doamne ce vrajeala proasta poti sa ailaughing
Adica corectezi greseala ca ti-am atras eu atentia si apoi ma intrebi pe mine unde vad eu "l-e"?! Prietene, ori esti prost, ori idiot.

| readdevil a răspuns:

Depinde, daca baietii si buni si rai isi joaca bine cartea au sanse egale dar eu zic tot rai cu e vorba aia? "cine se aseamana se aduna"

| Girl24 a răspuns:

Asta este doar o superstitie nu este adevarat! Multi intreaba asta dar degeaba pentru ca nu este adevarat sper ca ti-am fost de folos!