| laryssa93 a întrebat:

Fetelor, sincer acum ce va plac mai mult baietii cuminti sau vagabontii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu, sunt în mare dilemă. Cred că îmi plac băieţii cuminţi, dar ş vagabonzii, deci iniţialul pentru mine ar fi undeva pe la mijloc, să ştie totuşi să se distreze, însă să nu exagereze, şi să se ridice măcar la cunoştinţele mele, să nu fie prost, şi totuşi să nu fie tocilar, o să zici că sunt prea pretenţioasă, probabil fiind motivul pentru care sunt singură, dar ştii cum este, atunci când te îndrăgosteşti chiar nu mai contează această aparenţă, pentru că dacă a reuşit să îţi fure inima este clar că îţi place. Ori băieţi răi ori băieţi cuminţi la urma urmei tot băieţi sunt, pentru mine contează oarecum să fie emotivi. Deci... poate mă ascultă Moş Crăciun, Sărbători fericite happy

10 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Nu conteaza ce-ti place ci daca esti selectiva, din punctul meu de vedere.
Eu cred ca poti fi destul de usor indusa in eroare de aparente. Ca sa vezi daca-ti place, trebuie sa-l cunosti.

cami
| cami a răspuns:

Eu nu pot sa-i sufar pe cei vagabonzi. Ce intelegi tu prin "baiat vagabond"? Unul care are o masina de la bulgari, iasa in fata blocului si da la maximum radioul prapadit de veacuri? si ar mai avea el multe "calitati" intr-astea. Idem blonda_suprema.

| monyk a răspuns:

Buna, mie imi plac mai mult vagabontiihappy...adica totusi sa nu fie exagerat, sa se poarte frumos cu mine si sa ma respecte, insa imi place ca baiatul sa aiba personalitate, adica nu imi plac baietii prea cuminti care sa nu aiba caracter, sa fie tacuti cu care sa ma plictisesc, mie imi place unul care sa stie sa se batalaughing, dar nu pe minehee hee, sa ma apere, sa ma protejeze, imi plac cei care stiu sa glumeasca sa ma faca sa zambesc dar nu sa exagereze, sa stie limita bunului simt, oricum majoritatea fetelor vor baieti mai `rai`.

| sorin a răspuns:

Fetele cuminti sunt inebunite dupa baieti rai de faptwinking

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Eu sunt o fata extrem de cuminte si nu prefer deloc baietii "rai". Imi plac baieti "destepti", in banca lor, care prefera sa nu intre in bucluc.

| I.Love.Football a răspuns:

Eu prefer drăcuşorii inocenţi devilhee hee.

| Eu4EverX a răspuns:

Sincer imi plac cei mai vagabonti, dar nu neaparat in sensul rau al cuvantului adica nu imi plac cei pampalai sa fiu mai clarahappy
Cand sunt cu un baiat imi place sa ma simt protejata, respectata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu sunt o fata cuminte si opusul la fata cuminte ar fi baiatul vagabond am cunoscut o data un baiat care era cam si vagabond dar si cuminte in acelasi timp si ne potriveam perfect :p:pwinking

| laryssa93 explică:

Sorine ai copiat cuvintele lui Puya love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| Georgiana58 a răspuns:

Eu sunt o fata cuminte si imi plac baitssi vagabontii nu baitssi tantalai care se plimba dupa o fata ca un caine rolling on the floor laughing