| ghineanamaria a întrebat:

Fetelor spuneti-mi si mie niste joculete de fete. Da, nu, poate. Deastea daca intelegeti voi cum joaca fetele intre ele si cu multe intrebari.De iubirehappy

PLS
Am nevoie. Dau funda pe loc celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| ruxy333 a răspuns:

Pai adevar sua provocare: In care poti sa il alegi adevar provocare sau procent.La procent poti sa iti alegi ce ai face daca( adica ce ai face daca te-as cere in casatorie?) sau mai poti alege la procent cat la suta.(Cat la suta il iubesti pe x)! Si adevar si provocare stie toata lumea. daca totusi nu stii la adevar pui intrebari sa raspunda cu DA sau NU...si la provocare tonguerovoci pe cineva sa faca cevabatting eyelashes. Asta stiu eu.sunt mai mare si nu mai joc din asteabig grin! Sper ca te-am ajutat macar un pic asahappy

| ghineanamaria explică (pentru ruxy333):

Nu stiu ce sa zic.Eu ma refeream la din alea pe hartie
Asta il stiamhappy

| ruxy333 a răspuns (pentru ghineanamaria):

thinking Eu nu stiu.adica stiam odata dar nu mai tin minte :]].imi pare rausad