| gingasu a întrebat:

Fetelor spuneti-mi si mie pls, daca voi ( fete cu experienta in se. x), ati accepta sa o faceti cu un baiat care este v.i.r.g.in ( in situatia in care il iubiti)

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Daca este o relatie serioasa si ne iubim, de ce nu?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, nu e nici o rusine, nici un impediment.

cami
| cami a răspuns:

Dar... nu-i neaparata nevoie sa-i spui... ca esti virgin. Da-te si tu, mai. cunoscator. happy tongue

| denisa_4752 a răspuns:

Normal ca da! mai ales daca aveti o relatie serioasa si va iubitihappyde ce nu? o sa prindeti experienta in timptonguebafta.

| viking a răspuns:

Ba ce intrebare, ba ce nick ai ma putzica du-te fratioare si fa-ti temele, uita-te la desene lasa dracu sexu.

| carlita_4462 a răspuns:

Normal ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce, vrei sa-ti cauti una pe aici care sa te ajute sa scapi de virginitate? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut sex cu un virgin pe la 17 ani, nu aveam nici eu prea multa experienta dar...ne-am descurcat noi.baiatul acum e preot si ultima data cand ne-am vazut mi-a spus ca ma va iubi mereu...big grin

| anonima91 a răspuns:

Da ...cum sa nu. mai ales daca il iubesc:X:X ar fi special pentru amandoi ...adica daca si ea ar fi virgina...succes!