| stropescgagici a întrebat:

Fetelor, ati accepta sa faceti sex pe bani cu un baiat? Vreau sa fiti sincere happy

19 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Doar cu animale

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Curvele da, acceptă, dar o fată cuminte, niciodata nu ar face sex pe bani.

| RAY a răspuns:

Toate femeile o fac pe banii dar nu-i dai banii in mana si indirect cu toti platim pentru sex asta e adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| stropescgagici explică (pentru anonim_4396):

Mai gandeste-tehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru stropescgagici):

Tot nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru stropescgagici):

Banii nu ma motiveaza in niciun fel. laughing Poti sa-mi dai toti banii din lume, nu sunt atat de importanti pentu mine incat sa ajung sa fac sex pentru ei sau sa am un job care nu-mi place doar pentru ca se castiga bine.

Nu inteleg de ce sunteti toti atat de obsedati de bani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii avem un pretwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| DeathOfDreams a răspuns:

Doar dacă tipu' e Ben Barnes sau Thomas McDonell.

U know what?
Dă-i naibii de bani, îi vreau pe ei.

Răspuns utilizator avertizat
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Nu, logic

| Axde a răspuns:

Nu m-as vinde pentru bani.

| Tufeanu_Razvan_1998 a răspuns:

Pai uite o parere masculina : FEMEIA care face sex cu mai multi barbati nu e curva o face din placere far femeia care face sex pe bani se poate numi curva in adevaratul sens al cuvantului deci o fata care se respecta indeajuns de mult incat sa nu fie strigata fluierata si intrebat-a tarifele pe strada nu ar face sex pe bani

| BlueIrINA a răspuns:

Nu.

| Alexandra1947 a răspuns:

Normal ca nu. Nu sunt curva.

| stropescgagici explică (pentru Alexandra1947):

Nu esti curva. Esti femeie happy

| Alexandra1947 a răspuns (pentru stropescgagici):

Da..ai dreptate