| xcvbg a întrebat:

Fetelor, va atrag baietii retrasi, timizi?

12 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Da

| RAY a răspuns:

Daca ai banii sau esti frumos la fizic da,daca nu ai nici una din astea nu vad poate una urata se va uita la tine,conteaza foarte mult fizicul,hainele care le porti,cum te comporti, ca fiind retras, timid nu vei reusi nimic in viata, in viata trebuie sa fi tupesit, sa stii sa vb cu lumea din jurul tau sa fi glumet, placut omului din jurul tau

| GoodDay9 a răspuns (pentru RAY):

Ei nu ma innebuni, chiar asa?
Cati nu vad pe strada/malluri baieti care nu dai doi bani pe ei, si au langa ei fete/femei frumoase.Cu mentalitatea pe care o ai tu si altii/altele ca tine, le este greu oamenilor sa se aproprie de voi frate, sincer.Acum daca sunt oameni care au o fire mai retrasa/timida,sunt condamnati la singuratate sau ce? Nu sunt si ei oameni? Eu sunt mai timid,dar nu sunt retras,imi place noul,imi pot face prieteni noi cu usurinta,dar sunt mai stangaci cu fetele, poate ca vreau sa am langa mine o fata cu capul pe umeri, o fata cuminte, o fata normala ca aspect fizic, nu caut un foto model, dar astfel de fete se gasesc cam greu in ziua de azi ca si mentalitate.

| neutrino a răspuns:

Ce sa faca o fata cu un astfel de baiat?

| Mussette a răspuns (pentru neutrino):

Sa il puna in vitrina. Sau il duce acasa ca e bun de sot.

| Mussette a răspuns:

Poate, doar fizic. Dar nici atunci prea mult.

| GoodDay9 a răspuns (pentru Mussette):

Cu o astfel de mentalitate, cred ca le este greu unor baieti sa se aproprie de fetele de genul tau, si dupa va intrebati de ce nu se lipeste nici un baiat de voi, pai la ce gandire aveti e si normal.Pe om daca stii cum sa-l iei, il poti schimba nu in totalitate 100% dar macar acolo sa poti face ceva cu el.

| Mussette a răspuns (pentru GoodDay9):

Unii se apropie. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele cam toate stiu ca; mutul F.te pamantul.si asta are cateva intelesuri pe care ele le descopera cunoscand persoana.

| Țoglă a răspuns:

I feel you bro

| FallenxAngel a răspuns:

Depinde in ce sens retras. Daca stai nonstop singur si izolat etc eu as spune pas. Insa daca e vorba de faptul ca ai grupul tau de prieteni cu care stai si eviti alte personaje zic ca e ok happy

| elayuma a răspuns:

Mi-e imi place baietii timizi, grijuli.