| dsfsdzzsd a întrebat:

Fetelor, va atrag vreun pic baietii timizi si romantici? Ati putea avea o relatie cu un astfel de baiat? happy

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un mascul trebuie sa ofere protectie nu sa fie o muiere plangasoasa si timida, romantica, ce naiba facea unu timid, romantic cand iesea la vanatoare? esti barbat lasa porcarile astea si devino barbat, tu ai lua un camarad langa tine in razboi care se comporta ca o muiere la menstra?

https://www.youtube.com/watch?v=3gmJROB2Wzw

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ma atrag mai mult baietii timizi si romantici, decat tupeistii sau bufonii.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Depinde si de alte trasaturi de fizic si de caracter. Unii pot fi chiar adorabili asa. Probabil ca da. Dar totul are o limita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte putin spre deloc. Nu-mi place timiditatea la un baiat si romantismul e dragut cu masura.

| viperra a răspuns:

Eu fiind timida, imi plac baietii mai timizi...deci da laughing)

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Timiditatea e dragută la un baiat si odată ce te cunosti cu el dispare, deci n-ar fi un defect odată ce am o relatie cu el si petrec timp alaturi de el aș schimba personalitatea, crede-mă.
Cunosc destule persoane timide minunate si odata ce le-am cunoscut au devenit o altă persoană cu o altă personalitate.

Romanic? Nu stiu. Nu-mi place romantismul in exces să inceapa cu de alea,, esti viata mea inima mea fara tine n-as putea trai "m-as pune mainile in cap si du-te frate de unde ai venit laughing
dar romantism amestecat cu simtul umorului ar fi ok.

Fundă?

| policewoman16 a răspuns:

Mie personal imi place ca partenerul meu sa fie barbat, adica sa se arate hotarat, sigur pe sine, fara sa para ca e emotiv sau stangaci in fata mea oferindu-mi astfel sentimentul ala de nesiguranta. Desigur ca oricarei fete ii plac baietii romantici, sa le aduca flori, sa le sarute pe obraz, sa le sopteasca dulce la ureche, ideea e sa nu fie mereu asa. E doar parerea mea, gesturile pline de tandrete isi au locul doar in intimitate, nu zic ca in public nu ar putea sa te sarute sau ceva, ba da, mai ales ca asta inseamna ca se mandreste cu tine, insa masurat.

| NotPutin_Vladimir_1952 a răspuns:

Eu in clasa a 5-a be like :}