| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor va deranjeaza parul pubian al partenerului in partidele de sex?

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Oare De Ce ne credem noi mai inteligenti ca mama natura.Fiecare particica a corpului nostru fie ca ne place ori nu are rostul ei.Acum ca am devenit noi peste noapte foarte inteligenti si pretentiosi si ne dorim sa fim mai altfel decat ne a lasat mama natura. ramane la alegerea fiecaruia ok?

| denismaria92 a răspuns:

Nu.

| myruna2012 a răspuns:

Putin

| Manuellllaa a răspuns:

Draga mea, sincera sa fiu pe mine DA.
Pentru ca mi se pare totusi ceva scarbos, conteaza igiena foarte mult, e un sentiment mai placut fara intelegi tulaughing)., ai mai mult chef si pofta de viata:*

| AddictedToYou08 a răspuns:

Haha..intrebarea asta sincer m-a facut sa rad. Igiena e cea mai importanta intr-un contact sexual, iar baiatul daca are pretentia ca partenera lui sa fie curata si fara acel par pubian care este deranjant, el ar trebui sa faca acelasi lucru.

| Labyrinth a răspuns (pentru AddictedToYou08):

Igiena înseamnă să te speli nu să fii ras.