| silwiuandreie a întrebat:

Fetelor, va plac tipii care par seriosi? La chip ma refer...

4 răspunsuri:
| Neuronul a răspuns:

Un chip serios dă impresia de foarte multă maturitate.
Dacă personalitatea este la fel ca şi chipul e bine!
Dar de obicei, oamenii prea serioşi la chip sunt prea lipsiţi de viaţă!

| Ana2333 a răspuns:

Mie una imi plac astfel de tipi cu conditia nu numai sa fie doar o aparenta, dar probabil tuturor fetelor le plac astfel de baieti...mai ales ca ofera sentimentul de siguranta pe mai multe planuri

| BlackOpal a răspuns:

Ce inseamna "serios la chip"? Sincer acum, un tip care afiseaza un zambet de claun tot timpul este chiar inspaimantator intr-o oarecare masura. Dar, stii cum se spune: "nu am ambalajul conteaza, ci ceea ce este in interior".