| XatomisX a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti de tipii cu parul lung? va plac?

27 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-mi placeau, nu-mi faceau o impresie deosebita.
Si natura s-a razbunat...m-am maritat cu unul!
Are parul mai lung decat mine, a devenit motiv de tachinari in casa, imi place la nebunie sa-i tai varfurile si ma amuz grozav cand cumpar elastice de par pentru...sotul meu!laughing

| NoSmile a răspuns:

Nu,nu imi plac!

| olivia2000 a răspuns (pentru NoSmile):

De acord

| NoSmile a răspuns (pentru olivia2000):

happy ma bucur ca esti de acord cu mine.
>big grin

| Criss003 a răspuns:

Mie una nu imi plac.

| OOOLEOOO a răspuns:

Probabil postezi intrebarea fiindca detii sau doresti sa ai parul lung, parerea multora nu conteaza daca iti place tie o sa le placa si altora.

Citeste

http://www.librarie.net/carti/12443/Putere-nemarginita-Anthony-Robbins

| XatomisX explică (pentru OOOLEOOO):

Da am parul lung dar sunt curios si ce cred fetele happy prietenei mele ii place

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Sunt groaznici baietii cu parul lung! Frumosi sunt baietii cu parul scurt, sti la ce ma refer!

| Azµre a răspuns:

Citez ce spune prietena mea care e lângă mine:
"Aș băga foarfeca în părul lor! "

| Necunoscut112 a răspuns:

Sunt sexy happy

| Foxyyyy a răspuns:

Sunt singura cu o parere diferita de aici? Mie una imi plac, foarte mult chiar!

| CannbalCorpse a răspuns:

Sincera sa fiu, mi se par ai naibi de sexy! Si nu ma refer doar la baietii doar cu parul pana la urechi sau pana la umeri ci la cei cu parul lung lung...

| XatomisX explică (pentru CannbalCorpse):

Eu il am pana la umeriwinking si blond

| CristinaTaranu a răspuns (pentru XatomisX):

Sexy man ( varianta J.Bravo" sexi mama" laughing ).
Patrunzi, dragule, in capul listei preferentiale. tongue
laughing

| blueheart a răspuns:

Pentru mine conteaza personalitatea si sinceritatea baiatului. Nu am nicio problema daca are parul lung sau scurt, doar sa fie bine ingrijit.

http://www.youtube.com/watch?v=7GXR2IVraWo

| XBrunetteX a răspuns:

Depinde.

| JulyStorm a răspuns:

Daca parul e ingrijit si nu e mai lung decat al meu... de ce nu?

| Enki a răspuns:

Nu

| MIDnightMoon a răspuns:

Hăă, mie îmi plac. Dar nu părul prea lung. Adică aşa până pe la gât. Nuştiu cum să explic. Deci pe ăia ii ador love struck. Dar mai lung de atât nu. Şi îmi plac şi cei cu părul mai scurt, dar nu periuţă laughing. În general, îmi plac băieţii metalhead, rockeri... thinking

| ArinaWolf a răspuns:

Depinde cum arata, nu orice tip arata bine cu plete dar si cei care arata bine no commenttongue

| carinutza373 a răspuns:

Mie imi plac tipii cu parul lung, dar nu exagerat de lung, (adica cat parul unei fete), dar cam pana peste urech, iar cel mai bine le sta brunetilor! happy

| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Sigur.o sa ne impletim parul reciproc...NU!

| CristinaBekka a răspuns:

Nu imi plac deloc.Adica nu ca sunt urati, dar prefer un baiat cu aprul mai scurt.Sa aiba si o freza faina thinking

| Anastasya01 a răspuns:

Nu.

| MiruuuDeea a răspuns:

Nu! Aș băga foarfeca in păr.

| olivia2000 a răspuns:

Nu nu nu