| Andreiut96 a întrebat:

Fetelor va place ca partenerul vostru sa va faca sex oral? Ma chinui cu a mea ca nu vrea sa ma lase sa-i fac.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Respecta-i decizia si nu forta nimic, asta asa, din bun simt?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este o fata mai speciala, majoritatea femeilor vor sa li se faca oral si mai putine vor sa faca ele oral partenerului...
ai pus-o sa iti faca ea oral in schimb?
poate este de moda mai veche in ceea ce priveste sexul si vrea normal, bun si asa!
happy

| Andreiut96 explică (pentru Simpatic):

Nu am pus-o sa-mi faca nimic

| Simpatic a răspuns (pentru Andreiut96):

Esti un domn atunci!
unele persoane necesita sa ai multa rabdare cu ele, totusi atunci cand doresc ele devin adevarate actrite xxx in patwinking

| AnonimSoul a răspuns:

Daca insisti, risti sa o inhibi, am facut si eu greseala asta. vb cu ea deschis despre ce ii place si ce nu si focuseaza-te pe ceea ce ii place, fara sa te stresezi...