| Ruben94 a întrebat:

Fetelor, vă place când un băiat este autoritar cu voi, când vă impune să *executați* anumite chestii, în special intime? De exemplu, să vă pună forțat să-i înghițiți sperma în timp ce îi faceți oral, și alte perversiuni de genu... Vreau să-mi răspundeți sincer...

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sexul oral nu se face cu forta, sa fie clar! Iar inghititul, evident, nici atat! Este strict optiunea ei daca vrea sau nu sa inghita!
Eventual tine in gura cateva secunde, sa vada ce gust are. daca ii place poate inghiti, daca nu, poate sa aiba un servetel la indemana, unde sa o poata degaja!

| madyddd a răspuns:

Da, sa-mi dea si palme etc

| Ruben94 explică (pentru madyddd):

Bună! Serios te întreb, îți place sperma la gust? Sau înghiți sperma doar pentru plăcerea partenerului/lor? happy
Te aștept cu un răspuns.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ruben94):

Legat de partea cu gustul, daca nu esti taran venit de pe cimp, ai sti ca e influentat puternic si de ce bagi in tine. Vrei sa ii placa gustul? Baga cateva tone de ananas, mango, si altele de genul in tine, mai usor cu KFC-ul si alte aiureli.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!

| Necunoscut112 a răspuns:

Renunţă la "sincer" de la final, că bate la ochi, fiind folosit de pe multe conturi cu acelaşi tip de întrebări.

| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

Categoric nu mi-ar placea