| zen0 a întrebat:

Fetelor va place sa faceti sex oral sau o faceti din obligatie, sau pentru ca prietenul v-a rugat?

22 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Da' tie iti place?

Răspuns utilizator avertizat
| ioanadanny a răspuns:

"din obligatie" sau "ca prietenul v-a rugat " nu e nici o asemanare? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| naomi800 a răspuns:

Geez, nu o fac nici pentru toti banii din lume, nu am facut-o niciodata si nici n-am s-o fac, deci, Nu imi place si Nu o fac.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_Daniela_1990 a răspuns (pentru naomi800):

Ai 14 ani nu? sa vedem peste vreo 3-4 ani, cum iti schimbi parereawinking

| AndreeaCatalina1999 a răspuns:

Si mie mi-a cerut dar nu cred ca o sa ii fac iubitului meu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru zen0):

Vezi sa nu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru zen0):

Nu-i prea greu sa-ti dai seama tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru zen0):

"Prietenul nu o sa te uite niciodata"-numai asa nu-si doreste cineva sa apara in amintirea iubitului. laughing so..pass rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru zen0):

Nu tin, frate...e parerea mea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru zen0):

laughing sure...

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru zen0):

Da, sunt...devil mai bine sa nu-mi pese si sa fiu surprinsa placut, decat sa seman cu gasculitele care scriu pe aici "dar el ma iubeste" si el le insala la prima ocazie. laughing Sunt realista.

Răspuns utilizator avertizat
| Mmnn a răspuns (pentru AndreeaCatalina1999):

Dacă el ați face tie e normal să-i faci