| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! Va place sa vi se dea palme la fund? laughing))

Cel mai detaliat raspuns primeste funda.

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Nu,mie una nu imi place.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce detalii ai putea da la asa o intrebare? D:

| Chrisstine a răspuns:

rolling on the floor)si ce poti sa facirolling on the floor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuprea avd sensul acestei intrebari.dar pot spune ca eu o vad ca o agresiune, indiferent di partea oricarui om (baiat).si nu pot sa spun ca ma infurii dar.imi produce un disconfort psihic mai mult decat fizic. Cu toate astea.incerc sa evit cuntactul cu acea persoana dupa ce m.a "palmuit". So.nu o vad ca o placere, mai mult o agasare, o hartuire sau un fel de "vai cu fund are asta".

| Oxiii a răspuns:

Gesturi inutile. Daca un tip iti da unei fete una peste fund, asta inseamna ca ea este " speciala", avand probabil un fund mai pe placul lor? Neh. Shits.
Nu imi place, niciodata nu mi-a placut, dar de cel putin o palma in adolescenta nu poti scapa...