| ClassyMadafaca a întrebat:

Fetelor, va place mai mult cand un baiat va da palme la fund sau cand va mangaie?

32 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Palme, e mai fain.

| ClassyMadafaca explică (pentru whatevernvm):

Ti-ai pus ochelari intre timp?

| whatevernvm a răspuns (pentru ClassyMadafaca):

Esti tipul cu cea mai mica marime la prezervativ?

| ClassyMadafaca explică (pentru whatevernvm):

Actually, daca ti-as arata marimea mea cred ca ai lasa bale pe ea dupa ce termini big grin Si nu glumesc

| whatevernvm a răspuns (pentru ClassyMadafaca):

Arata-mi.

| ClassyMadafaca explică (pentru whatevernvm):

Bine, iubit-o. Mai intai zi-mi cati ani ai.

| whatevernvm a răspuns (pentru ClassyMadafaca):

Iubit-o? Fk

| ClassyMadafaca explică (pentru whatevernvm):

Stfu, mai mult de 17 ani n-ai.

| whatevernvm a răspuns (pentru ClassyMadafaca):

Cum spui tu

| ClassyMadafaca explică (pentru whatevernvm):

Te ascunzi in spatele unui site idiot, altceva mai bun n-ai ce face. No-life. Te pup :*

| whatevernvm a răspuns (pentru ClassyMadafaca):

Hah?

| MistretulPufos a răspuns (pentru whatevernvm):

O sa fac pe detectivul, hmm, cred ca esti in clasa a 12-a, am dreptate? silly

| ClassyMadafaca explică (pentru whatevernvm):

? haH

| whatevernvm a răspuns (pentru MistretulPufos):

Woooooww, esti incredibil, cum reusesti?

| MistretulPufos a răspuns (pentru whatevernvm):

Ce pot sa spun, e una din multele mele calitati, dar ma rog, sunt modest laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru MistretulPufos):

Da, da, am observat

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Excelent

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca palmele aplicate pe fundul mai ales gol si cu palma bine umezita, ofera senzatii deosebite si placeri nebanuite persoanelor care practica sadomasochismul. In cazul in care palma este aplicata pe fundul unei fete normale te poti astepta sa primesti si tu macar o pereche de palme din partea ei insa peste obrazul tau. Mangaierea este admisa insa nici aceea nu pe fund, sunt alte zone mult mai erogene insa putin mai greu de ajuns la ele. laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ii geniala prima parte, like!

| Florentina9210 a răspuns:

In niciun caz. Dar daca se va intampla, ii voi da doua in schimb.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Florentina9210):

Asa ziceti toate si de fapt dupa ce va dam palma la fundulet mai aveti putin si faceti niagara intre picioare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu ma baga pe mine in aceeasi oala cu ''celelalte''. Ok? Practic, ai adus o informatie invalida despre o persoana pe care nu o cunosti.

| Oana92 a răspuns:

Am sa presupun ca te referi la palmele date din joaca. Daca gesturile astea sunt facute de prietenul meu imi plac, normal. Chiar si palmele. O palma la fund nu e neaparat un gest violent, mai ales intr-un cuplu.
Fireste ca nu as accepta astfel de gesturi de la straini!

Constat, din nou, cat de limitati in gandire sunt unii useri de pe aici laughing

| ywar a răspuns:

Eu dau cu un cablu utp in ea...

| ywar a răspuns:

happy

| Felys a răspuns:

Cui ii place sa fie lovit, poate or fi ciudati dar in general nu place asa ceva fetelor

| andreeaccccc a răspuns (pentru Felys):

In ziua de azi sunt fel si fel de fetish-uri ciudate laughing

| DarkCrina a răspuns:

Am vrut sa dau un raspuns serios dar le.am vazut pe restul.
Acum as da eu niste palme peste unele mufe.

| Sn1p3r323 a răspuns:

Hei dar tu dai violent cu palma la funt sau doar asa incet? laughing

| andreeaccccc a răspuns:

In nici un caz sa nu ii dai unei fete cu palma la fund. Este lipsa de respect fata de ea. Sa fim mangaiate unde? Pe obraz da, pe brat da, in principal da atata timp cat aceasta "mangaiere" nu tinde spre zona vulgaritatii.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru andreeaccccc):

Pe bune? Abtine-te-te sa faci pe sfanta ca majoritatea si recunoasteti ca va place nebunelor.

| Liviu a răspuns (pentru andreeaccccc):

Mhmm,pariu ca te-ai umezit doar la auzul 'mangaiat' numai indu in eroare baiatu.Pentru femei e excitant sa fie atinse, insa SPECIFIC, si de CINE happy