| MihaelaMiikii a întrebat:

Buna happy am o intrebare mai ciudatalaughing de ce le place baietiilor sa le dea palme la fund fetelor? >: este o curiozitate

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa stiu sa se faca remarcati si ei cred ca a dau o palma peste fund la o fata e ceva interesant dar din contra e un lucru urat

| VadTot a răspuns:

Sunt primele gesturi adolescentine, din dorinte.pur personale.atractie smd. ok?

| MMihai a răspuns:

De ce le place baietiilor sa le dea palme la fund fetelor?== de proști

| cincizeci a răspuns:

Daca lovesc o singura fata e placere, daca lovesc mai multe e, consider eu, imaturitate! happy

| MihaelaMiikii explică (pentru cincizeci):

Mersi de raspuns happy dar cee palceree e sa pui manaa pee fundlaughing)

| Vans a răspuns:

Că altfel nu au parte de aşa ceva
Că-s genu ăla de băieţi după care s-ar uita doar o retardă doritoare de atenţie.

| reihiuke a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama. happy Si fetele dau palme la baieti. Daca nu iti face placere sa dai palme la baieti, nu poti intelege de ce le place baietilor sa dea palme la fete laughing E ceva pur sexual. Ca un fetish laughing

| MihaelaMiikii explică (pentru reihiuke):

laughing eraa o curiozitatee inocentalaughing

| thewomaninwhite a răspuns:

Din cauza ca sunt nesimtiti

| MihaelaMiikii explică (pentru thewomaninwhite):

Asta stiulaughing dar caree e placereaAlaughing)

| thewomaninwhite a răspuns (pentru MihaelaMiikii):

Poate asa ca sa te faca sa te certi cu ei si sa iti provoace nervi