| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor va rog sa ma ajutati, inainte de a-mi incepe viata sexuala ciclul menstrual dura 4-5 zile, iar dupa primul contact sexual prima luna a durat 3 zile iar luna urmatoare la fel 3 zile insa scurgerea a fost mai redusa, mentionez(ne-am protejat). Ce poate fi? o dereglare hormonala? sau altceva?

3 răspunsuri:
| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Stai linistita nu s-a intamplat nimic, sigur e o dereglare hormonalawinking

| Any_1345 a răspuns:

Nuti fa griji nu-i nimic rau se normalizeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetelor am si eu o problema. m-am combinat cu un tip. nu-l placeam. dar se tot tinea dupa mine.si la un moment dat. am zis sa fiu cu el. pana la urma. am ajuns sa tin si eu la el. nu foarte mult, dar totusi nu-mi e indiferenta persoana lui, iar intr-o nopate am fost plecata din localitate si i`ma dat niste mesaje. bausem.si-am zis sa vad ce are de gand cu mine. l-am interbat daca intre noi doi vrea sa fie doar sex...si mi-a spus ca nu. l-am tot atatat si mi-a spus.:"da ca m-am gandit mai bine.si asa nu stiu ce. se suparase. ne-am intalnit.am stabilit totul.chiar credeam ca a uitat.si cand mi-a fost lumea mai draga adica azi vorbeam pe mess aiurea. ca ce facem azi? si eu il intrebam.si el pe mine.si tot asa. si deodata imi spune sa facem sex.si l-am intrebat daca asta vrea si a spus ca da kinainte nu vroia asta, dar dupa ce i-am dat sms-uri asta vrea sau ceva de genu! jutati-ma si pe mine si spneti-mi ce sa fac am uitat sa precizez ca am 16 ani si el 19...