| bellisima_6518 a întrebat:

Fetelor va rog sa ma ajutati, inainte de a-mi incepe viata sexuala ciclul menstrual dura 4-5 zile iar dupa primul contact sexual prima luna menstra a durat 3 zile iar luna urmatoare la fel 3 zile insa cu o scurgere mai redusa, mentionez(neam protejat). Ce poate fi? o dereglare hormonala? sau altceva?

Răspuns Câştigător
| mihaela_7915 a răspuns:

Nu te speria. e normal sh mie mi s-a intamplat.nu e nici o pb.stai linistita.depinde sh de organism.asaaaa.sper ca te-ai linistit.insa daca observi mte schimbari sh ceva de rau.mergi la un medic dar daca e doar atat nu e nici o pb.kiss mai vb...

3 răspunsuri:
| Alin_3802 a răspuns:

Am postat o întrebare importantă dar nu s-a postat imi pare rau pentru tine

| OANA_4895 a răspuns:

Hristos a inviat stai linistita nu te speria nu in fiecare luna menstra este la fel, dar pentru linistea ta ai putea merge la un medic ginecolog.

| OANA_4895 a răspuns:

Imi cer scuze am vrut sa spun ca nu in fiecare luna menstra este la fel stai linistita.