| Utilizatoare123 a întrebat:

Fetelor, voi ati patit sa simtiti ca va gadilati in timpul sexului oral? (cand barbatul va ofera asta) La mine cam este o problema, pentru ca simt ca imi vine sa rad si sa il indepartez de acolo. Ma gadila foarte tare. Ce as putea face ca sa ma bucur de acest moment, fara probleme de genul? Sau de ce se intampla? As dori raspunsuri serioase, pe subiect..multumesc

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ești foarte sensibilă în zona aceea.
Ar trebui să îl "conduci" în așa fel încât să nu fie ceva "gâdilicios", ci incitant, erotic. Puteți reuși doar împreună.

| VoidEternal a răspuns:

O sa te ajute pe tine cu ceva sa intelegi mai bine o fraza?

| painecuzahar a răspuns:

Are barba?

| Clau1978 a răspuns:

Tu nu realizezi ca de fapt esti umilita? Iti baga un prost penisul pana in gat! Ce haios, nu?

| tunoi88 a răspuns (pentru Clau1978):

happy

| VoidEternal a răspuns (pentru Clau1978):

E invers, boss.

| NairtsivUdar a răspuns:

Nu ai atractie fațã de el