| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi aveti fetish-uri cu dresuri? sunt curios daca e cineva de pe site-ul asta happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mi-ar placea sa fiu ''arsa;; printr-o pereche de colanti. Si dap am fantezii cu ciorapi, ma excita. Sunt fata. Nu-mi da mesaj in privatbig grin vb serios.

| e1xtz a răspuns (pentru anonim_4396):

Uiu.fantezista 'mica'

| anonim_4396 explică (pentru e1xtz):

Dah asa-i. Da stii care-i faza... ca multi nu inteleg. Pe aici am zis hai sa raspund dau niste raspunsuri si asa nu ma cunoaste nimeni pana mea. For real majoritatea judeca, bine nu ma intereseaza prea mult dar totusi am grija cu animalutele din jurul meu nu ma dau in vant e ceea ce vreau, ideea pe car eu o concep, cu totii avem micutele noastre secrete, pana meatonguehappy

| george18qwertyuiop a răspuns (pentru anonim_4396):

As vrea sa vb mai multe happy vb serios

| anonim_4396 explică (pentru george18qwertyuiop):

laughing))

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a placut in mod deosebit raspunsul tau insa m-ai lasat complet in ceata laughing Nu ai specificat daca ai dori sa fii arsa pe din fata sau pe din dos? Insa chiar si asa cliseul imaginat este unul extraordinar de frumos thumbs up

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

happyright...

| dresuricolanti a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa discutam despre micutele noastre secrete legate de acest subiect, message me :-)

| Pths89 a răspuns (pentru dresuricolanti):

Din păcate nu ne putem trimite mesaje, dar exista emai? 41wolfx@gmail.com?