| Medeea2003 a întrebat:

Mă adresez fetelor. Voi ce faceți când băiatul ejaculează fără să vă anunțe în gură și apucați să înghițiți? Aseară am fost cu doi băieți la discotecă și m-am amețit puțin, iar la un moment am mers cu cei doi băieți la mașină și când am intrat în mașină m-am trezit cu încă 4 băieți și vă dați seama că am întrebat: cu ei ce se întâmplă aici, ce se întâmplă? Și na, până la urmă am acceptat și am făcut sex cu toți, ei profitând de faptul că eram și un pic amețită după 3 beri, dar nu pot să spun că nu a fost plăcut doar că acum mă simt oarecum ciudat pentru că simt că am cam întrecut măsura, eu care cu ceva vreme în urmă le priveam ca pe niște curve pe femeile care auzeam că fac asta, simt că am fost folosită și mă bate gândul să merg la poliție și să-i reclam pe acei băieți. chiar dacă nu e prima oară când fac asta, deși spun mereu că nu voi mai face asta, dar se găsește câte unu care să mă *provoace* și cedez... Știu că toate înghițim, dar la mine s-a întâmplat să înghit prea mult, făcând-o cu 6 tipi... Voi fetelor, ce remedii folosiți ca să îndepărtați gustul *de după*? Rog, fătă răspunsuri la mișto happy

13 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Politaii abia te-asteapta, sunt cu pantalonii in vine...nu mai multi de 6 daaa?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trolling ieftin si de prost gust

| mihai69 a răspuns:

Pentru întrebarea propriu-zisă, nu știu ce să răspund, dar aș vrea să îți spun că (din păcate) dacă mergi la poliție ai mari șanse mai mult să te faci de râs decât să ți se facă dreptate. Dacă dreptate se poate numi când cineva acuză de viol o gașcă cu care inițial a fost de acord să facă sex.
În fine... discuția aici ar fi lungă și întortocheată. Ai și tu dreptatea ta - nu vreau să o neg! Dar toți te vor privi ca pe o panaramă și o provocatoare, nu ca pe o victimă. Asta e societatea în care trăim.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru mihai69):

De ce ar fi viol daca ea a acceptat? Nu e o victima.

| mihai69 a răspuns (pentru FaraNume1245):

1. a acceptat s-o facă doar cu doi, nu cu 7;
2. nici condițiile în care „a acceptat" nu sunt foarte clare. Nu e imposibil să fi fost constrânsă, dacă nu fizic, măcar printr-un șantaj cu publicarea unui film...

| FaraNume1245 a răspuns (pentru mihai69):

A acceptat s-o faca cu toti, chiar ea a spus asta: "m-am trezit cu încă 4 băieți și vă dați seama că am întrebat: cu ei ce se întâmplă aici, ce se întâmplă? Și na, până la urmă am acceptat și am făcut sex cu toți"
Daca ar fi fost constransa fizic, ar fi fost considerat viol si cred ca deja era depusa plangerea la politie. Filmul e imposibil, caci nu avea cum sa existe daca ea nu ar fi acceptat.

| Mada1920 a răspuns (pentru mihai69):

Nu te mai obosii sa ii raspunzi acestei nesimtite mincinoase face misto de voi. Pe data de 08.06 avea si 13 ani si 18 ani, si 19 ani, avea si iubit, era si singura, avea si un filmulet porno cu ea pe internet iar acum are problema ca supt prea multa sperma.

| Medeea2003 explică (pentru Mada1920):

Duduie, fă un retur și citește-mi întrebările, că nu eu aveam 19, am scris destul de clar că iubitul meu care e cu 6 ani mai mare decât mine, eu având 13 pe-atunci.Și abține-te să mai faci lumea nesimțită, că eu am pus o întrebare iar dacă nu ești în stare să mă ajuți cu un sfat, atunci abține-te să comentezi despre mine, că bag mâna înm foc că ești o pipiță fără creier... De 18 ani nici măcar n-am pomenit în întrebarea aceea după cum tu spui.Mai treci pe la școală că nu ești în stare să înțelegi ideea unui text.

| Mada1920 a răspuns (pentru Medeea2003):

Duduie esti tu, am dreptul sa fac ceea ce vreau, pipita fara creier esti tu ca sugi pu.a la atatia barbati fara rusine, pe la scoala ar trebui sa mai treci tu, mai ales prin scoala vietii, bine ca intelegi tu ce inseamna sa fi femeie.

| Medeea2003 explică (pentru Mada1920):

Diferența dintre noi două este că măcar eu recunosc că sug și-mi place, dar tu sugi la fel ca mine, sau poate chiar mai mult, dar te dai sfântă și cu demnitate, ca majoritatea celorlalte care sunt și ele niște wc-uri publice dar se dau prințese inocente, ca și tine de altfel...Lumea trebuie să se ferească de specimene ca tine.

| Mada1920 a răspuns (pentru Medeea2003):

Bai copila de joasa speța ce esti, daca ar suge toate fetele pu.a cum sug eu ar ramane barbatii nesatisfacuti, am demnitate in comparatie cu o mucoasa ca tine care posteaza toate nenorocirile pe un site in care citesc zeci de oameni, wc public esti tu pentru ca in gura ta isi dau drumul fara numar barbatii, si de tine trebuie sa se fereasca oamenii, cu fete ca tine adio relatie serioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu e sa stai cuminte, nu te duce la politie pentru ca te vei face de râs in cel mai rau caz si nici nu vei rezolva nimic. Insa ai grija ca pe viitor sa nu se mai intample. Ai grija cu cine iti petreci serile in cluburi deoarece se pot intampla chestii mult mai rele.