| Ruben94 a întrebat:

De ce majoritatea fetelor/femeilor le înghit sperma bărbaților? Oare le place atât de mult gustul, chiar nu le este greață să facă lucrul acesta mai puțin ortodox? De fapt: Fetelor, care este adevăratul motiv pentru care acceptați ca un bărbat să ejaculeze la voi în gură? Și chiar dacă unele din voi nu înghițiți, majoritatea luați sperma în gură și o scuipați. Vă place când faceți asta. Nu vă simțiți oarecum ca niște wc-uri publice după ce faceți asta?

2 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Majoritatea?
Esti vreun gigolo? Ai ejaculat tu la toate in gura si ai vazut ca toate primesc?
Numai prostii de intrebari puneti.

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns (pentru MiruD):

Ii doar unu'cu mai multe conturi, obsedat sexual cel mai probabil.