| fdfddfdfdf a întrebat:

Întrebare peste 18 ani: Cum puteți voi, fetelor, să luați sperma unui băiat în gură, adică nu înțeleg cum de nu vă este greață, rău etc când faceți asta? Mie, ca băiat, mi-e greață de propria spermă, numai când văd cum miroase, de gust nici nu mai zic. Așa că... Lămuriți-mă și pe mine: când faceți oral și partenerul respectiv își dă drumul la voi în gură, vă place acea senzație, vă creează excitare, plăcere când simțiți gustul lichidului seminal în gură, sincer acum?

10 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai fetele de aici sunt virgine, deja daca te saruti esti the biggest ***winking
NU stim noi d-astea bosswinking
PS: As raspunde eu dar vad ca e mai trendy s-o arzi SHY & fearful latellywinking acilisea pe TPU.

| HazelEyes77 a răspuns:

Mi ar veni sa vomit nici nu se pune problema de asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele doar iau in gura, altele chiar si inghite laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele care fac oral... Iti zic eu ca nu le place, dar fac asta doar pentru ca iubesc partenerul respectiv si vor sa ii creeze placere! Si mie ca fata mi se pare scarbos...si daca partenerul mi-ar cere, desi iar crea placere as refuza chiar daca il iubesc, nici asa nepusa nu as face, mi se pare penibil in fata lui si prea de animale.Nici ca baiat nu a-s las-o

| Jonas94 a răspuns:

Dar care e problema ta cum pot? Sunt tot felul de cazuri, unele vor, altele nu, și tot așa. Totul ține de ce vrea ea să facă, iar ce vrea ea să facă nu e problema ta. Tu mai bine stai liniștit, și savurezi momentul laughing

| Duduchi a răspuns:

Pai hai sa gândim logic. Daca îți place să faci sex oral la fete, gândește-te că la unele li se pare dezgustător și se rușinează când un băiat da cu limba acolo. Dar ție îți place. Așa și pentru ele.

| Duduchi a răspuns:

Și în primul rând e o diferență între sperma și lichid seminal. Lichidul seminal care îl au și băieții și fetele are rolul de lubrifiant. Daca cei doi parteneri sunt destul de excitați și produc amândoi acest lichid nu mai e nevoie de lubrifiant din magazin. Iar sperma este pentru reproducere.

| Dumblytics a răspuns:

Pentru ca uitam de gustul ala cand suntem moarte dupa sufletul baiatului respectiv. happyhappy
un baiat cu suflet bun are si sperma buna happyhappy

| yaurtyummy a răspuns:

Chestia e ca daca mananci un fruct inainte sperma are gustul acelui fruct si o alta chestie ar fi ca fetele folosesc sperma pe post de crema de fata de asta multe dintre ele o depoziteaza in frigider